Ексклюзивна ретроанкета. Андрій Воробей: «У Кемпбелла нога - дві мої голови»

05.01.2019 08:01
Команда1 згадує історію збірної України в розмовах з її колишніми футболістами

фото ffu.ua

Екс-гравцям збірної України ми ставили за три однакових питання. Черговим учасником цієї рубрики став Андрій ВОРОБЕЙ, який в складі головної команди країни провів 68 матчів. - Андрію, чим тобі запам'ятався дебют в складі національної команди України? - Зіграти на Уемблі судилося не кожному, тим більше що в травні 2000-го ми мало не закривали легендарний стадіон на реконструкцію (посміхається). У тому товариському поєдинку я відіграв 20 хвилин, замінивши Сергія Попова. Ми намагалися врятувати матч, програючи - 0: 2. На жаль, забити так і не вдалося, хоча одного разу я допоміг Андрію Шевченку вийти на ударну позицію, але після його пострілу воротар зловив м'яч. Також ніколи не забуду дуелі з Солом Кемпбеллом, у якого нога - немов дві мої голови (сміється) ...    - Який матч у синьо-жовтій футболці був найбільш пам'ятним? - Без сумніву, це все зустрічі на чемпіонаті світу в Німеччині в 2006 році. Дуже емоційний вийшов матч проти Швейцарії, результат якого вивів збірну України до чвертьфіналу. А ще в пам'яті відклався поєдинок відбіркового турніру Євро проти греків, майбутніх чемпіонів. На НСК Олімпійський наша команда показала чудовий футбол, обігравши суперника з рахунком 2: 0. І мені вдалося забити ефектний гол з передачі Геннадія Зубова. - Самий курйозний момент, що стався з тобою за час перебування в збірній? - Це, напевно, коли Семен Альтман веселив нас своїми архівними відеонарізками курйозів з матчів союзних часів. Іноді в цих відео присутні Олег Блохін, Олег Кузнецов, Андрій Баль - мало не весь тодішній тренерський штаб збірної України ... Сергій ДЕМ'ЯНЧУК Спогади Віктора Леоненка