Екс-форвард Динамо та Дніпра-1 відзначився вже другим голом за Чорноморець

26.01.2022 18:49

Одеський Чорноморець провів товариський матч у Туреччині проти північномакедонського Шкупі

Фото chernomorets.odessa.ua

Підопічні Романа Григорчука на навчально-тренувальному зборі в Туреччині провели п'ятий спаринг. Суперником Чорноморця став північномакедонський Шкупі, повідомляє офіційний сайт одеситів.

Рахунок у матчі відкрили «моряки». На 21-й хвилині суперник збив у власному штрафному майданчику Ванцаша і Русін чітко реалізував пенальті, забивши вже другий м'яч за Чорноморець.

У другому таймі македонці змогли відігратися і поєдинок завершився внічию – 1:1.

Товариський матч

Чорноморець (Україна) - Шкупі (Північна Македонія) - 1:1 (1:0)

Голи: Русін (22, з пенальті) - (63).

Чорноморець: Паст, Мартинович, Ларін, Цитаішвілі, Брагару (Путря, 69), Кравченко, Кузик (Ванат, 46, Штогрін, 75) Цонев, Ванцаш, Юсов (Петков, 46), (Ернандес, 59).

Жесть на Кубку Африки: тиснява із жертвами та екзотичний воротар збірної Коморських островів (відео)