Едуард Соболь забив дебютний м'яч за Брюгге в офіційних матчах

07.03.2021 18:53

Захисник збірної України Едуард Соболь забив за Брюгге в матчі першості Бельгії

Брюгге Едуарда Соболя в поєдинку 29-го туру чемпіонату Бельгії на своєму полі приймав Зюльте-Варегем. Українець вийшов на поле з перших хвилин зустрічі і відіграв весь матч.

На 37й хвилині, за рахунку 1: 0 на користь «чорно-синіх», Соболь записав на свій рахунок відмінний гол. Наш захисник перехопив м'яч на своїй половині поля, протягнув його до штрафної суперника і завдав потужного удару. З ним-то голкіпер гостей впорався, а от при добиванні виявився безсилим - 2: 0.

Цей гол став дебютним для Соболя в офіційних поедінказ за Брюгге, так як раніше він забивав тільки в товариському матчі проти ПСВ 9 січня 2020 року.

У втром таймі Ноа Ланг встановив остаточний рахунок - 3: 0 в прользу підопічних Філіпа Клемана.

Після цього матчу Брюгге набрав 66 очок і лідирує в турнірній таблиці, випереджаючи Антверпен на 15 пунктів.