У меншості! Заміна Соболя стала ключем до перемоги Брюгге в першості Бельгії

28.11.2021 17:01

У матчі чемпіонату Бельгії захисник збірної України Едуард Соболь відіграв більше тайму та відзначився жовтою карткою.

У сьогоднішньому матчі 16-го туру чемпіонату Бельгії Брюгге Едуарда Соболя на виїзді зустрічався із Генком. Український захисник зайняв звичне місце на лівому фланзі оборони чорно-синіх із перших хвилин зустрічі.

На 33-й хвилині Соболь зіграв надмірно жорстко та побачив перед собою жовте світло. А ще за сім хвилин гості за рахунку 1:0 на свою користь залишилися вдесятьох після вилучення Ігнаса ван дер Бремпта.

На 56-й хвилині Соболь був замінений, і це згодом відіграло вирішальну роль у зустрічі. Річ у тім, що його змінник, Федеріко Рікка, на 82-й хвилині забив м'яч, який приніс підопічним Філіппа Клемана перемогу – 3:2.

Після цього успіху Брюгге набрав 30 очок і вийшов на друге місце в турнірній таблиці.