Джокер Рябоконя приніс три очки Десні в Маріуполі

01.08.2021 18:57

Чернігівці вирвали перемогу в азовців у компенсований до другого тайму час завдяки голу Дениса Безбородька

Денис Безбородько. Фото desna.football

Фаворитом протистояння між Маріуполем і Десною був чернігівський колектив. Не дивно, що з перших хвилин підопічні Олександра Рябоконя заволоділи перевагою, проте їхні атаки оборона азовців читала. Складалося враження, що футболісти Десни хотіли завести м'яч у ворота. Своєю чергою господарі намагалися бити по воротах із будь-яких дистанцій, тому й гостроти в перші 45 хвилин вони створили більше, навіть незважаючи на видалення Кащука, який протягом семи хвилин дістав два гірчичники.

Після перерви Десна додала в русі, і вже в дебюті тайму Кудрик насилу парирував удар Селіна головою. Проте маріупольці не просто відбивалися, а намагалися контратакувати і в одному з таких випадів на 65-й хвилині відкрили рахунок завдяки точному удару Кулакова. 1:0. Втім, за шість хвилин Десна відігралася. М'яч в активі Будківського, якому асистував Калітвінцев. 1:1. А розв'язка поєдинку трапилася на другій компенсованій хвилині, коли точним ударом відзначився Денис Безбородько. 1:2.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. XNUMX-й тур

Маріуполь  - Десна - XNUMX:XNUMX (XNUMX:XNUMX)

Голи: Кулаков (XNUMX) - Будківський (XNUMX), Безбородько (XNUMX+XNUMX).

Маріуполь: Кудрик, Стасюк, Микицей, Чоботенко, Горбунов (Драмбаєв, XNUMX), Чех, Очеретько (Петерман, XNUMX), Топалов (Микитишин, XNUMX), Кащук, Мишньов (Мампассі, XNUMX), Кулаков (Хромей, XNUMX).

Десна: Литовка, Сафронов, Цимбалюк (Жук, XNUMX; Шевцов, XNUMX), Селін, Картушов, Арвеладзе (Домбровський, XNUMX), Завійський, Калітвінцев, Гуцуляк (Безбородько, XNUMX), Тотовицький (Волошин, XNUMX+XNUMX), Будківський.

Попереджені: Кащук, Чоботенко, Микитишин - Калітвінцев, Сафронов, Селін. На XNUMX-й хвилині  видалений Кащук.