Дюжина від Енріке і Саутгейта. Хто дебютував за топ-збірні в вересні?

Хто дебютував за «топові» збірні під час вересневих матчів національних команд в рамках Ліги націй?

Ансуї Фаті - один з найяскравіших дебютантів топ-збірних.

У вересні відбулися стартові поєдинки Ліги націй-2020/21. За їх підсумками за свої національні команди дебютувало чимало гравців. Новачки були у всіх топ-збір крім Нідерландів. Іспанія (6 гравців) За час тривалої паузи між матчами збірних в Іспанії зросла чимало талантів. У поєдинку з Німеччиною (1.1) Луїс Енріке випустив чотирьох дебютантів. вінгер Ферран Торрес, Влітку змінив Валенсію на МанСіті, з'явився в «старті». На заміну вийшли висхідна зірка Барселони Ансуї Фаті, До недавніх пір належав Реалу Атакан хав Оскар Родрігес, А також півзахисник Реал Сосьєдаду Мікель Меріно. У матчі з Україною (4.0) дебютував Серхіо Регілон, Який провів яскравий сезон в Севільї, але належить Реалу. На заміну вийшов центрбек МанСіті Ерік Гарсія. У цьому поєдинку Регілон віддав асист на Фаті, який в 17 років і 10 місяців став наймолодшим бомбардиром в історії іспанської команди. Пізніше забив і вийшов на заміну Торрес. гол Фаті гол Торреса Англія (6) Схожа кадрова ситуація у Гарета Саутгейта. У матчі з Ісландією (1: 0) тренер випустив в «старті» хавбека МанСіті Філа Фодена і на заміну нападаючого МЮ Мейсона Грінвуда. Правда, обидва були змушені покинути стан збірної через скандал. Хлопці привели дівчат в готель збірної Англії, тим самим порушивши карантин. У наступній грі з Данією (0: 0) тренер остров'ян задіяв чотирьох дебютантів. З перших хвилин вийшли центбрек і капітан Вулверхемптона Конор Коад і хавбек підвищити в класі Лідса Калвін Філліпс. У другому таймі на полі з'явилися лідер ледь не вилетіла Астон Вілли Джек Гріліш і правий бек Арсеналу Ензлі Мейтленд-Найлз. Бельгія (3) У матчі з Данією (2: 0) на заміну вийшли вінгери Джеремі Доку (Андерлехт) і Леандро Троссард (Брайтон). У наступному поєдинку з Ісландією (5: 1) 55 хвилин на воротах стояв Кун Кастелс з Вольфсбурга. Голкіпер викликався в збірну з 2013 року, але дебютував тільки зараз. До речі, в матчі з ісландцями першим голом за команду відзначився Доку. https://youtu.be/exxqaKRl2sE?t=176 Франція (2) центрбек Лейпцига Дайо Упамекано взяв участь в поєдинках проти Швеції (1: 0) і Хорватії (4: 2). У другому він став автором переможного м'яча своєї команди, забивши після кутового. Також з хорватами вперше за збірну зіграв хавбек Ренна Едуардо Камавінга. У 17 років і 10 місяців він став наймолодшим дебютантом французької команди за 106 років. https://youtu.be/raH7VkRg6wE?t=199 Італія (1) Апеннінці обмежилися одним дебютом. У стартовому складі на Нідерланди (1: 0) вийшов хавбек Сассуоло Мануель Локателли. Німеччина (1) Партнер Руслана Малиновського по Аталанте Робін Госенс вперше зіграв за збірну в матчі з Іспанією (1: 1), причому відзначився асистом на Тімо Вернера. Також він вийшов в «старті» на поєдинок зі Швейцарією (1.1). Відео Португалія (1) Екс-форвард Браги Франсишку Трінкал отримав 12 хвилин на поле в матчі з Хорватією (4: 1). Влітку цього року 20-річний футболіст перебрався в Барселону. Хорватія (1) Перший матч за збірну провів захисник Рубіна Філіп Уремовіч. Дебютант зіграв 57 хвилин проти Франції (2: 4) і був замінений через травму. Володимир Сержао