Двічі за лютий! Коли команди Сергія Реброва не вигравав з рахунку 2: 0 (відео)

02.03.2021 12:04
Категорії: Новини теми

Скільки разів команди українського тренера Сергія Реброва упускали перемогу, незважаючи на перевагу в два голи по ходу поєдинку?

Фото fradi.hu

У 23-му турі чемпіонату Угорщини Ференцварош на виїзді не зумів обіграти МТК Будапешт (2: 2). Лідери таблиці вели в два м'ячі після дубля Олександра Зубкова, проте в другому таймі пропустили перевага. У кінцівці мав шанс вирвати перемогу для Фраді Роберт Мак, але не реалізував пенальті.

Нагадаємо, що очолює Ференцварош Сергій Ребров. За всю тренерську кар'єру підопічні українця восьмий раз упускають перевага в два м'ячі. Причому в Угорщині у наставника набралося вже шість подібних епізодів. Нижче ми поговоримо про попередні втрачених перемоги команд Реброва.

УПЛ-2016/17. Ворскла - Динамо - 2: 2

На засніженому полі стадіону імені Бутовського всі голи були забиті в першому таймі, а господарі оформили камбек з 0: 2. До 14-й хвилині відзначилися Сергій Сидорчук та Андрій Ярмоленко, проте Санжар Турсунов і Павло Ребенок зуміли відквитати два м'ячі. У тому сезоні Динамо при Реброва єдиний раз не взяло чемпіонство. За час роботи з біло-синіми фахівець здобув п'ять трофеїв.

Ліга чемпіонів АФК-2017. 1/4 фіналу. Персеполіс - Аль-Ахлі - 2: 2

З липня 2017 го по квітень 2018 го Ребров перебував в Саудівській Аравії. Українцю не вдалося принести Аль-Ахлі золоті медалі місцевого першості - всього на один пункт команда відстала від Аль-Хіляль. Також у підопічних Сергія Станіславовича не вийшло пройти чвертьфінал Ліги чемпіонів АФК. У першому матчі з Персеполіс аравійців вели в два м'ячі, але в кінцівці двічі пропустили. Матч-відповідь на своєму полі Аль-Ахлі програв з рахунком 1: 3.

Чемпіонат Угорщини-2018/19. Ференцварош - МОЛ Віді - 2: 2

У другому матчі біля керма своєї нинішньої команди Ребров упустив перемогу над головним конкурентом. До 35-й хвилині Фраді вели 2: 0, але гості відіграли один м'яч до перерви, а другий оформили в наступному таймі. У тому сезоні будапештці взяли золоті медалі, випередивши МОЛ Віді на 13 очок.

Чемпіонат Угорщини-2019/20. Ференцварош - Академія Пушкаша - 2: 2

У минулій кампанії також траплялися подібні ситуації. Наприклад, в 15-му турі угорського першості Ференцварош вів після першого тайму завдяки дублю Зубкова, але рано розслабився і дозволив Академії відігратися.

Чемпіонат Угорщини-2019/20. Пакш - Ференцварош - 2: 2

Уже після карантину в 28-му турі чемпіонату Фраді на виїзді не зуміли обіграти Пакш. Лідер першості вів по ходу зустрічі в два голи, причому друге взяття воріт від Ігоря Харатін сталося на 82-й хвилині. Однак Пакш вдалося вирвати нічию в компенсований час. Незважаючи на такі втрати очок будепештци в результаті спокійно взяли черговий чемпіонський титул.

ЛЧ-2020/21. Плей-офф. Мольде - Ференцварош - 3: 3

У першому матчі раунду плей-офф Ліги чемпіонів команди видали результативну нічию. Угорці до 55-ї хвилини вели в два голи, але на 83-й вже поступалися в рахунку, дозволивши господарям організувати камбек. Втім, будапештці все ж здобули виїзну нічию зусиллями українських легіонерів - Зубков заробив пенальті, а Харатін його реалізував. Як виявилося, гол нашого хавбека став вирішальним в дуелі, адже відповідна зустріч в Угорщині завершилася нульовою нічиєю.

Чемпіонат Угорщини-2020/21. Мезекевешд - Ференцварош - 2: 2

В середині лютого в матчі 21-го туру вже трапився подібний камбек команди суперників. Сомаліу і Франк Болі принесли будапештців перевага, проте по ходу другого тайму Мезекевешд відігрався. Втім, незважаючи на недавні втрати Фраді впевнено лідирують в таблиці і йдуть до третього поспіль чемпіонства при Реброва.

Зінченко готовий потіснити Лужного з топ-10: українські футболісти в чемпіонаті Англії за обсягом ігрового часу за сезон