Два вилучення - не вирок. Динамо і інші клуби УПЛ, які перемагали удев'ятьох

Згадуємо п'ять попередніх випадків в українській Прем'єр-лізі, коли одна з команд добувала перемогу при двох удалениях

В уїк-енд Динамо на виїзді переграло Львів завдяки голу Віталія Буяльського. При цьому хавбек киян відзначився вже після того, як арбітр видалив Миколи Бурду за фол останньої надії. Ближче до кінця поєдинку пряму червону дістав Томаш Кенджера, але це не завадило біло-синім взяти три очки. Нижче ми згадаємо п'ять попередніх подібних випадком в нашому чемпіонаті. Відео УПЛ 2012/13. Карпати - Таврія - 2:0 На початку того чемпіонату львів'яни на своєму полі створили міні-подвиг. У першому таймі Карпати вийшли вперед після голу Павла Ксьонза, але в дебюті другої половини по другому "гірчичнику» отримали Муртаз Даушвілі та Іван Мілошевіч. Однак Леви не просто утримали переможний рахунок, а й забили другий м'яч - в компенсований час відзначився Лукас Перес. https://www.youtube.com/watch?v=fSqB97hqQiE УПЛ 2015/16. Динамо - Олімпік - 2:0 Кияни вийшли вперед завдяки ранньому голу Андрія Ярмоленка. Після цього жовті картки полилися дощем і в другому таймі пішли видалення. Спочатку червону дістав Євген Хачеріді, що не завадило Жуніор Мораес збільшити перевагу Динамо. Пізніше пішов і другий центрбек господарів Александар Драгович, однак Олімпіку забити це не допомогло. Відзначимо, що в кінцівці був вигнаний з поля донеччанин Володимир Танчик. https://www.youtube.com/watch?v=khh7B3Utofg&t=123s УПЛ 2015/16. Говерла - Олімпік - 0:2 Олімпік забив на сьомій хвилині зусиллями Віталія Гошкодері, але ще в першому таймі пішов все той же Танчик. На початку другої половини другий м'яч донеччан оформив Моха, а незабаром Владислав Огиря не реалізував пенальті. В кінці зустрічі другий «гірчичник» отримав Темур Парцванія, а й після цього Говерла не зуміла розмочити рахунок. https://youtu.be/bIY8JYBgp1E?t=149 УПЛ-2015/16. Шахтар - Динамо - 3:0 У тому сезоні гірники двічі розгромили опонентів з рахунком 3: 0, але переможцем чемпіонату все одно стали динамівці. В одному з останніх турів Шахтар домігся впевненої переваги після дубля Едуардо і голи Веллінгтона Нема. На 80-й хвилині відбулася бійка, за підсумками якої пішли донеччани Тарас Степаненко та Ярослав Ракицький, а також киянин Ярмоленко. https://youtu.be/0PQbQDNAP2w?t=53 УПЛ-2018/19. Арсенал-Київ - Динамо - 0:1 Нарешті, в нинішньому сезоні біло-сині вже вигравали удев'ятьох. У першому таймі свій дебютний гол в Україні оформив Міккель Дуелунд, а в другому Динамо довелося постаратися, щоб утримати рахунок. Спочатку пряму червону отримав голкіпер Георгій Бущан, а ближче до кінця поєдинку арбітр ще й Артема Шабанова видалив. Відео Володимир Сержао

Шахтар двічі не забив пенальті! Подібні сценарії в УПЛ за останні 10 років (відео)

Хто, на Ваш погляд, стане чемпіоном України-2018/2019?

• Шахтар (69%, голосів: 5 815)
  • Динамо (26%, голосів: 2 166)