Два вилучення і три пенальті: Динамо в багатому на події матчі дотиснуло Колос

06.10.2019 18:04
Київське Динамо в 10-му турі чемпіонату України здобуло непросту перемогу в поєдинку з Ковалевським Колосом

Підопічні Олексія Михайличенка в кінці вересня виграли чотири матчі поспіль, проте нічия з Лугано цю успішну серію перервала. У порівнянні з поєдинком Ліги Європи наставник киян випустив в «старті» Караваєва, Бесєдіна і де Піну. Біло-синім не могли допомогти травмовані Бурда, Бойко, Кадір і Дуелунд. Колос видав серію з трьох матчів без поразок, так що справедливо розмістився в топ-6. Руслан Костишин не міг розраховувати в цьому матчі на належить Динамо Смирного, а також Гавриша і Лисенко, які не встигли відновитися. Зате повернувся після дискваліфікації Мілько. Помилка арбітра вплинула на хід гри Перший тайм пройшов за тотальної перевазі гостей, особливо проявляли активність біло-сині на початку. Однак їх спробам часто бракувало влучності або ж вони блокувалися захисниками Колоса, а з ударом Шепелева у ворота без проблем впорався Волинець. Перший реальний шанс виник незадовго до перерви, коли голкіпер господарів відбив удар Сидорчука, а де Пена головою відправив м'яч вище. У складі ковалевської команди кілька неточних пострілів завдав Ільїн, також виник напів-який момент після помилки Миколенко, але ніхто не замкнув простріл Дениса Костишина.

Фото koloskovalivka.com

Справжнє «веселощі» почалося в другій половині зустрічі. Спочатку рефері виписав другу жовту картку Шепелеву за невдалий підкат в центрі поля. Однак незабаром склади вирівнялися, причому після помилки арбітра Андрія Коваленка. Максименко отримав пряму червону і пенальті в свої ворота за нібито гру рукою після розстрільного удару де Піни, але м'яч потрапив йому в голову. «Вирок» успішно виконав Циганков. 1: 0. Після такого складно було не "поплисти», і Колос пропустив другий. Спочатку Бесєдін упустив один гольовий момент, але на 66-й хвилині реабілітувався. Динамо стримало атаку суперників, отримав м'яч Кадар видав «цукерку» на Артема і той з боєм реалізував побачення з голкіпером. 2: 0. Перерване серія Циганкова Після таких подій ні про яку гру в центрі поля мови вже не йшло. Ковалевци кинулися відіграватися - Волков змусив Бущана виручати після удару в лівий кут. Динамівці ж скористалися вивільненими зонами і довели справу до розгрому. Так, на 72-й хвилині Шабанов після стандарту пробив трохи мимо, після чого свою чудову серію перервав Циганков, не реалізувавши вже цілком «легальний» пенальті. Однак в цьому моменті більше питань до Гармашу, який не зміг добити м'яч в порожні ворота.

Через кілька миттєвостей Волинець потягнув прицільний удар Гармаша з меж штрафного, потім Циганков трохи не влучив у ворота. Забити третій м'яч судилося Бесєдіну, який класним першим дотиком розвернувся в чужій штрафній і пробив під опорну ногу воротарю. 3: 0. Але і на цьому події в матчі не були вичерпані. Що вийшов замість Циганкова Цітаішвілі відразу міг відзначитися, але м'яч після його підкручені удару полетів в ліву штангу. Уже в доданий час помилився Бущан, але сам же нівелював гольовий момент Кожушко. Рефері в цей час продовжував сипати картками, а також призначив ще один пенальті. Цього разу 11-метровий реалізував вийшов на заміну Вербич. У підсумку Динамо здобуло яскраву, але досить спірну перемогу. Кияни разом з Десною продовжують йти на другому місці в таблиці, а Колос залишиться шостим. Додамо, що сьогодні програму 10-го туру УПЛ закриють Олександрія і Карпати. Колос - Динамо — 0:4 (0:0) Голи: Циганков (56, пенальті), Бесєдін (66, 81), Вербич (90 + 5, пенальті). На 75-й хвилині Циганков (Д) не реалізував пенальті. Колос: Волинець - Зозуля, Максименко, Парамонов, Чорноморець - Оріховський (Кізілатеш, 70), Мілько - Ільїн, Костишин (Рябов, 61), Волков - Нехтій (Кожушко, 73). Динамо: Бущан - Караваєв, Шабанов, Кадар, Миколенко (Кендзьора, 74) - Шепелев, Сидорчук, Гармаш - Циганков (Цітаішвілі, 84), Бесєдін, де Пена (Вербич, 57). Попереджені: Ільїн, Оріховський, Мілько, Парамонов - Сидорчук, Шепелев, Вербич, Бесєдін. вилучення: Максименко (54) - Шепелев (49).

Шахтар здобув 10-ту перемогу поспіль в чемпіонаті, обігравши Дніпро-1

Скільки, на ваш погляд, набере очок збірна України в матчах відбору Євро-2020 з Литвою (11 жовтня, Харків) і Португалією (14 жовтня, Київ)?