Два вилучення і незабитий пенальті: Дніпро-1 яскраво завершив програму спарингів у Туреччині

16.02.2020 17:46
Підопічні Дмитра Михайленка в останньому контрольному матчі збору в Туреччині переграли Батумське Динамо

Фото scdnipro1.com.ua

Програму контрольних матчів на другому навчально-тренувальному зборі в Туреччині Дніпро-1 завершив сьогодні зустріччю з Батумським Динамо. Першими могли відкрити рахунок суперники дніпрян, однак виручив Кліщук, який намертво взяв одинадцятиметровий у виконанні Фламаріона. І буквально через хвилину Тейлор після класної комбінації підтвердив старе футбольне правило - 1: 0. Далі гра набула вкрай жорсткі форми і, не чекаючи бійки, арбітр видалив Сніжко в складі Дніпра-1. У другому таймі команди обмінялися голами з пенальті, а Коркішко заробив друге вилучення у зустрічі.  У підсумку, 2: 1 --победа підопічних Дмитра Михайленка.

Товариський матч

Дніпро-1 (Україна) - Динамо (Грузія) - 2: 1 (1: 0)

Голи: Тейлор (18), Хобленко (57, з пенальті) - Тевдорадзе (90 + 2, з пенальті). Дніпро-1: Кліщук, Шаповал, Батагов, Сваток, Чичиков, Кірєєв, Сніжко (Ді Франко, 39, Сніжко, 62), Сабатіні, Назаренко (Булеца, 81), Тейлор (Цуріков, 75), Хобленко. вилучення: Сніжко (33, з правом заміни), Коркішко (90 + 1) На 17-й хвилині Фламаріон (Динамо) не реалізував пенальті (воротар). Завтра дніпряни повертаються в Україну, де після невеликого відпочинку продовжать підготовку до весняної частини сезону.

The Independent: з Манчестер Сіті можуть зняти очки в англійській Прем'єр-лізі