Два різних тайми: Ворскла провернула неймовірний камбек в матчі з Десною

23.04.2019 20:22
Підопічні Віталія Косовського відіграли відставання в три голи в поєдинку проти чернігівської Десни

Фото vorskla.com.ua

Команди підійшли до поєдинку в абсолютно різних станах. Ворскла у весняній частині чемпіонату набрала лише два очки, а минулого тижня ще й без шансів програла в спарингу Динамо. Десна же стартувала у другому етапі Прем'єр-ліги двома перемогами поспіль. Відзначимо, що через дискваліфікацію пропускали матч полтавці Пердута і Сапай. Початок поєдинку виявилося для Ворскли катастрофічним. Вже на другій хвилині Сергійчук після розрізної передачі Артема Фаворова засмутив свою колишню команду. Незабаром гості подвоїли перевагу - Ткаченко не зміг зафіксувати м'яч після потужного удару Богданова зі штрафного, а першим на добивання встиг Хльобас. Для Дмитра це перший гол в чемпіонаті з липня. В середині першого тайму Десна отримала право пробити пенальті - Мартиненко зніс Сергійчука в своїй штрафній. Однак Ткаченко виправився за свою помилку, парирував удар Артема Фаворова. Втім, чернігівці таки забили третій гол до перерви. На 42-й хвилині надактивний Сергійчук завершив контратаку блискучим соло з завершенням. Помилки Десни допомогли З огляду на нинішню форму Ворскли, тільки найзапекліші фанати команди могли сподіватися на камбек в такій ситуації. Однак після перерви підопічні Віталія Косовського повністю переломили хід поєдинку. Полтавчани активно почали другий тайм, що на 52-й хвилині вилилося в гол Габелко після відскоку. Чернігівці не зробили висновки і незабаром подарували опонентам ще два голи. Спочатку пенальті за гру рукою Парцванії впевнено реалізував Шарпар. Пізніше кілька помилок на виході зробив Паст, і після однієї з таких відзначився Карека. 3: 3. Більше суперники голів не забивали, хоч кінцівка і вийшла нервовою. Поділивши очки, команди продовжують лідирувати в нижній шістці. Завтра в УПЛ відбудуться три поєдинки чемпіонської групи. Ворскла - Десна — 3:3 (0:3) Голи: Габелок (52, Петрович), Шарпар (62, пенальті), Карека (71) - Сергійчук (4, А. Фаворов, 42), Хльобас (14). На 29-й хвилині А. Фаворов не реалізував пенальті. Ворскла: Ткаченко - Якубу (Даллку, 46), Мартиненко, Чеснаков, Артур (Кані, 80) - Петрович, Габелок (Скляр, 89) - Кобахідзе, Шарпар, Дитина - Карека. Десна: Паст - Д. Фаворов, Імереков, Парцванія, Мостовий - Богданов, Огиря - Старенький (Люлька, 72), А. Фаворов, Хльобас (Картушов, 58) - Сергійчук (Безбородько, 75). Попереджені: Мартиненко, Кобахідзе - Мостовий, А. Фаворов.

Падіння Ворскли: і справа тут навіть не в фінансових проблемах ...

Хто, на Ваш погляд, стане чемпіоном України-2018/2019?

• Шахтар (69%, голосів: 5 815)
  • Динамо (26%, голосів: 2 166)