Два пенальті допомогли Маріуполю звести внічию контрольний поєдинок з польським Ракув

16.01.2021 16:38

Підопічні Остапа Маркевича зіграли внічию в сьогоднішньому контрольному матчі з польським Ракув

Фото fcmariupol.com

Сьогодні Маріуполь провів свій другий спаринг на навчально-тренувальному зборі в Туреччині. «Азовці» зіграли внічию з польським Ракув з Ченстохови - 2: 2.

Підопічні Остапа Маркевича відкрили рахунок на 38-й хвилини після точного удару Олексія Кащука з одинадцятиметрової позначки. Поляки вирівняли становище ще до перерви. Після подачі кутового Кржужак рукою відправив м'яч у ворота, але арбітр порушення правил не зафіксував.

У другій половині гри, вже під завісу матчу, суддя по черзі поставив пенальті в ворота Ракув і Маріуполя. Удари Шварца і Танковського були точні - 2: 2.

Товариський матч

Ракув (Польща) - Маріуполь (Україна) - 2: 2 (1: 1)

Голи: Кржужак (43), Шварц (88, з пенальті) - Кащук (38, з пенальті). Танковскій (90, з пенальті).

Маріуполь (1 тайм): Кудрик, Стасюк, Чоботенко, Биков, Меліченко, Петерман, Мишнєв, Бондаренко, Очеретько (Топалов, 36), Кащук (Кулієв, 42), Кулаков.

Маріуполь (2 тайм): Гальчук, Кирюханцев, Муравський, Сагуткін, Драмбаев, Доброхотов, Мишнєв, Бондаренко (Петерман, 60, Танковскій, 64), Топалов, Кулієв, Сікан.

Наступний контрольний матч Маріуполь проведе 21 січня проти казахстанського Кизилжара.