Два голи і шість ассистов. Всі результативні дії Зінченко в МанСіті

Підраховуємо всі результативні дії українського півзахисника Олександра Зінченка за час його виступів у складі Манчестер Сіті

В 1/4 фіналу Кубка англійської Ліги МанСіті в гостях обіграв Арсенал з рахунком 4: 1. Городяни вийшли вперед вже на третій хвилині, коли навіс Олександра Зінченка знайшов голову Габріела Жезуса. Для українця цей асист став першим результативною дією за команду з січня 2020 року.

За три з половиною сезони наш легіонер провів за небесно-блакитних 74 матчі, в яких набрав 2 + 6 за системою «гол + пас». Нижче ми згадаємо всі попередні результативні дії Зінченко в Манчестері.

Ассіст. ЛЧ-2018/19. Груповий етап. МанСіті - Шахтар - 6:0

Це був лише другий матч Зінченко в Лізі чемпіонів за городян. Українець провів на полі 90 хвилин і відзначився результативним пасом на Рахіма Стерлінга в епізоді з третім голом. В результаті манчестерці забили шість м'ячів у ворота Шахтаря. За підсумками групового етапу команда стала першою в своєму квартеті.

Ассіст. АПЛ-2018/19. Саутгемптон - МанСіті - 1:3

Знову Олександр провів повний матч на позиції лівого бека. Незадовго до перерви в епізоді з третім голом гостей він асистував Серхіо Агуеро. Через травми і конкуренції в останній грі Сіті в 2018-м Зінченко лише втретє в сезоні з'явився на полі в рамках Прем'єр-ліги.

Гол. Кубок Ліги-2018/19. Півфінал. МанСіті - Бертон - 9:0

Взимку 2019 го в кубковому півфіналі наш легіонер допоміг городянам розгромити Бертон, виконавши божевільний «триочковий» - це був його дебютний м'яч за команду. В результаті Голубая луна взяла трофей, а Зінченко повністю відіграв фінал проти Челсі, в якому підопічні Пепа Гвардіоли перемогли по пенальті.

Ассіст. АПЛ-2018/19. МанСіті - Челсі - 6:0

Цей поєдинок став першим під час успішного відрізка, коли Зінченко взяв участь в 11-ти поєдинках АПЛ з 12-ти, переважно виходячи в «старті». Гвардіолу вразили дві гольові передачі українця в грі з Челсі. Олександр асистував Агуеро і Стерлінгу в епізодах з другим і шостим голами. В результаті городянам вдалося завоювати золоті медалі.

ЛЧ-2018/19. 1/8 фіналу. МанСіті - Шальке - 7:0

Після виїзних 3: 2 англійці вдома знищили німців. Зінченко видав один з кращих своїх матчів за Сіті, провів на полі 90 хвилин і віддав проникаючу гольову передачу на Сані в моменті з третім голом. На жаль, в наступній стадії команда українця драматично вилетіла від Тоттенхема.

Гол. Кубок Англії-2019/20. 3-й раунд. МанСіті - Порт Вейл - 4:1

Пропустивши кілька місяців в результаті травми, в той період Зінченко потроху повертався до складу. Ось і в кубковому поєдинку він відіграв всі 90 хвилин. Більш того, саме Олександр відкрив рахунок в поєдинку дальнім ударом з допомогою рикошету. Для українця цей гол став першим на клубному рівні з січня 2019 го.

Австрійська бундесліга обійшла українську ПЛ в рейтингу найдорожчих чемпіонатів Європи (фото)