Два автоголу і незабитий пенальті: Шахтар розгромив Минай в першості України

05.12.2020 17:52

Підопічні Луїша Каштру напередодні матчу з Інтером в Лізі чемпіонів розгромили Минай в першості країни

Донецький Шахтар у 12-му турі чемпіонату країни в Києві на НСК Олімпійський приймав закарпатський Минай.

Гірникам вже в середу має бути вирішальний поєдинок у груповому раунді Ліги чемпіонів проти Інтера, однак і матч з міна не можна було вважати прохідним. Донецька команда веде боротьбу за перше місце в турнірній таблиці чемпіонату України.

Шахтар почав м'яч дуже жваво, створив кілька небезпечних моментів і справа явно йшло до голу в ворота гостей. Це і відбулося на 21-й хвилині. Манор Соломон віддала розрізну передачу на Сергія Болбата, той прострілив у район воротарського майданчика, де Олег Допілка в боротьбі з Фернандо відправив м'яч у власні ворота.

Не встигла секундна стрілка зробити один оберт, як уже сам Фернандо подвоїв перевагу донеччан. Чудову передачу через третину поля віддав той же Болбат і бразилець реалізував вихід один на один.

Ще через сім хвилин Манор Соломон отримав передачу від Алана Патріка і обігравши Саків пробив в ближній кут - 3: 0.

Однак і Минай не збирався бути на полі лише статистом. На 36-й хвилині гості отримали право на штрафний, який чудово виконав Анатолій Нурієв, скоротивши рахунок.

На початку другого тайму голом-красенем відзначився Микола Матвінко. Алан Патрік виконав стандарт, а захисник гірників випередив всіх і ударом п'ятою відправив м'яч у кут воріт закарпатців.

Через три хвилини Віта недозволеним прийомом зупинив у власному штрафному Нурієва і арбітр після перегляду VAR вказав на точку. Бити взявся сам постраждалий, однак його хитрий удар влучив у поперечину.

А на 63-й хвилині, на превеликий жаль, травму отримав Фернандо. В абсолютно ігровому епізоді форвард отримав пошкодження і. кульгаючи, покинув поле.

На 72-й хвилині В'юнник пробив по воротах гостей і м'яч рикошетом від Лопиренка опинився в сітці - 5: 1.

З таким рахунком матч і завершився. Шахтар набрав 26-ть очок і наздогнав за цим показником Динамо, однак у киян гра в запасі. Минай з дев'ятьма пунктами перебуває на 11-му місці.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 12 тур

Шахтар - Минай - 5: 1 (3: 1)

Голи: Допілка (21, автогол), Фернандо (22), Соломон (29), Матвієнко (49), Лопиренок (72, автогол) - Нурієв (36).

На 55-й хвилині Нурієв (Минай) не реалізував пенальті (перекладина).

Шахтар: Трубін, Матвієнко, Віта (Степаненко, 80), Бондар, Болбат, Алан Патрік (Коваленко, 70), Майкон, Тайсон (В'юнник, 70), Маркос Антоніо (Тете, 70), Соломон, Фернандо (Марлос, 65).

Минай: Каніболоцький, Саків (Малепе, 77), Лопиренок, Допілка (Матіч, 61), Маембе, Піняшко, Голодюк (Сніжко, 71), Ткачук (Хахльов, 71), Нурієв (Карноза, 61), Шиндер, Кожанов.

В останньому турі осінньої частини чемпіонату України Шахтар на виїзді зіграє з Інгульцем, а Львів - з донецьким Олімпіком.

Один українець все-таки потрапив до збірної туру Ліги Європи (фото)