Дублі Гладкого і Громова допомогли Зорі розгромити в гостях Львів

27.09.2020 14:55
27-го вересня в рамках четвертого туру УПЛ ФК Львів приймав на своєму полі луганську Зорю

Фото zarya-lugansk.com

Львів невдало розпочав новий чемпіонат. Команда під керівництвом грузинського тренера Георгія Цецадзе пропустила перший тур, матч проти Миная був перенесений, а в другому і третьому турі «леви» зазнали двох розгромних поразок - від Колоса (0: 4) і від київського Динамо (1: 3). Луганчани теж не можуть похвалитися вдалим стартом: перше очко в трьох попередніх турах команда Віктора Скрипник заробила тільки в останньому матчі з донецьким Шахтарем (2: 2). У минулому сезоні команди зіграли в нульову нічию у Львові, а в Запоріжжі Зоря здобула впевнену перемогу з рахунком 2: 0. На цей раз очна зустріч завершилася найбільшим розгромом Львова - 5: 0. Причому доля матчу була вирішена вже в дебюті гри, коли на третій хвилині рахунок відкрив в матчі Юрченко, а через дві хвилини свій перший з двох голів у грі забив Громов. Ще до перерви господарі, які брали Зорю на стадіоні Україна, пропустили ще три голи, два з яких забив повернувся в Україну Олександр Гладкий, завдяки чому форвард увійшов в топ-10 бомбардирів чемпіонатів України за всю історію. Зараз у Гладкого 86 м'ячів, він уже обійшов Тімерлан Гусейнова і тепер наблизився до Сергія Мізіну і Марко Девичу, які забили по 90 голів. Чемпіонат України. 4-й тур. УПЛ Львів - Зоря - 0: 5 Голи: Юрченка (3), Громов (5, 27), Гладкий (33, 37) Львів: Литовченко, Кравчук, Челіче, Комарець (Грисьо, 51), Борзенко (Романчук, 58), Айнсалу, Клименчук, Кошман (Велвес, 73), Шина, Нич (Казлаускас, 58), Феліпе. Зоря: Шевченко (Василь, 46), Фаворов, Абу Ханна, Вернидуб, Циганікс, Іванисеня (Цвек, 46), Юрченко, Громов (Хомченовський, 75), Кочергін (Назарин, 60), Кабан (Перович, 71), Гладкий. попередження: Клименчук, Грисьо - Фаворов, Цвек.

Зоря підписала 21-річного захисника з Північної Македонії

На ваш погляд, як завершиться товариський матч Франція - Україна, який відбудеться в Сен-Дені 7 жовтня?

• Перемогою збірної Франції (60%, голосів: 2 735)
  • внічию (24%, голосів: 1 102)
  • Перемогою збірної України (17%, проголосувало: 759)

Всього голосів: 4 596