Дубль Вербича проти двох пенальті: Динамо втратило очки в Олександрії

12.07.2020 20:26
У 30-му турі чемпіонату України київське Динамо не змогло втримати переможний рахунок у виїзному поєдинку з Олександрією

Фото fco.com.ua

Посеред тижня біло-сині поліпшили собі настрій, ставши володарями Кубка України. Втім, втома після 120-ти проведених в мід-уїк хвилин не могла не позначитися на гравцях Динамо. А втрачати очки киянам не можна було, з огляду на конкуренцію в боротьбі за другу сходинку від Зорі і Десни. Олександрія планомірно готується до матчів плей-офф, не сильно переживаючи про турнірну ситуацію. У цьому матчі команді не могли допомогти Пашаєв, Гречишкін і Вантух. У Динамо були відсутні дискваліфіковані Кадір і Піваріч, також на виїзді не поїхали Миколенко і Сіль. Олексій Михайличенко зробив п'ять змін в складі в порівнянні з кубковою грою. Відзначимо чергове поява на полі Сироти, який продовжує підміняти Попова. Місце в воротах цього разу зайняв Бойко. З перших хвилин стало зрозуміло, що Динамо доведеться потрудитися, щоб відвезти три очки. На початку поєдинку команди обмінялися неточними ударами Сітало та Андрієвського. Олександрія місцями виглядала небезпечніше суперника, що в підсумку вилилося в пенальті. Недосвідчений Сирота завалив Безбородько, а Третьяков реалізував 11-метровий. Реакцією Михайличенко була заміна 20-річного захисника на Бурду. Останній вийшов на поле вперше з вересня минулого року. Зіграла заміна Михайличенко До кінця першого тайму команди створили кілька напівмоментів, але точності гравцям явно не вистачало. Михайличенко в перерві випустив Шепелева і Циганкова. Динамо стало більше контролювати м'яч, але в атаці і раніше у гостей мало що виходило. І все ж заміни киян зіграли свою роль. В середині другого тайму вийшов Вербич, який майже відразу ж відзначився. Після розіграшу кутового під час другої хвилі атаки словенець зорієнтувався в чужій штрафній і з-під захисників пробив Паньківа. Для Беньяміна цей гол став 10-м у нинішній УПЛ. Динамо продовжувало атакувати, змусив попрацювати Паньківа Шапаренко. А на 76-й хвилині трапився, здавалося, вирішальний гол у поєдинку. Кендзера перевів на Караваєва, той пробив з краю штрафного, а Паньків відбив точно на Вербича, який заніс м'яч у ворота. Дебютний дубль для словенця в цьому сезоні. І знову пенальті Динамо спробувало утримати рахунок, не особливо поспішаючи вперед, а Олександрія не збиралася здаватися. Ковалець пробив неточно після кутового, Грицук зі штрафного перевірив Бойко. А в самій кінцівці основного часу Шабанов сфолив у власному штрафному майданчику і привіз другий пенальті в ворота команди. Бойко був близький, але Третьяков знову переграв його в очній дуелі. У підсумку кияни втратили очки в Олександрії, ще більш ускладнивши собі турнірне становище. За два тури до фінішу чемпіонату біло-сині відстають від Зорі на два очки і на один пункт випереджають Десну. А адже в наступному турі гряде зустріч з луганчанами ... Олександрія - Динамо — 2:2 (1:0) Голи: Третьяков (23, пенальті, 89, пенальті) - Вербич (63, 76). Олександрія: Паньків - Мірошниченко, Дубра, Бабогло, Стецьків - Банада, Гордієнко (Ковалець, 80) - Лучевіч (Задерака, 80), Сітало, Третьяков (Устименко, 31, шастати, 68) - Безбородько (Грицук, 68). Динамо: Бойко - Кендзьора, Шабанов, Сирота (Бурда, 24), Караваєв - Сидорчук (Шепелєв, 46), Андрієвський - Цітаішвілі (Циганков, 46), Шапаренко, де Пена (Буяльський, 60) - Русин (Вербич, 60). Попереджені: Бабогло, Ковалець - Сирота, Сидорчук, Циганков, Андрієвський, Караваєв.

Владислав Кочергін: «Один фінал ми виграли. Попереду - ще два »