Дубль Тайсона і дебютний гол Судакова: Шахтар легко переграв Маріуполь

30.10.2020 19:49

Донецький Шахтар у стартовому матчі 8-го туру чемпіонату України без проблем впорався з Маріуполем

8-й тур чемпіонату України стартував матчем на НСК Олімпійський, де Шахтарем брав Маріуполь.

Наставник маріупольців Остап Маркевич через травми, коронавируса і заборони на участь в поєдинку орендованих у Шахтаря же гравців, заявив на поєдинок всього 14 виконавців. У Луїша Каштру також були проблеми зі складом, що посилилися травмою Дентіньо.

Проте, статус фаворита в протистоянні був ясний і Шахтар відразу взявся за облогу воріт суперника. До 20-ї хвилини гірники мали два відмінні шанси відкрити рахунок, але воротар гостей зумів впоратися з ударами Степаненко і В'юнник.

На 25-й хвилині Кудрик зробив третій сейв, перевівши м'яч через поперечину після удару Вакули. Однак вже через хвилину Тищенко зіграв рукою у власному штрафному майданчику і арбітр матчу вказав на точку. Тайсон пробив на силу і не залишив кіперу жодних шансів - 1: 0.

Ще через три хвилини Владислав Вакула знову програв очну дуель Олегу Кудрик, а потім і Алан Патрік не зміг пробити розігрувався кіпера маріупольців. Потім Судаков пробив з кута штрафний, але м'яч прослизнув поруч зі штангою.

І все ж на перерву команди пішли за рахунку 2: 0. Свій дебютний м'яч за Шахтар в чемпіонатах України на 44-й хвилині забив Георгій Судаков, який від штанги вразив ворота Маріуполя.

У другій половині гри перший момент виник знову таки у Судакова. І знову Маріуполь врятував голкіпер, намертво взяв м'яч після удару форварда Шахтаря.

А на 64-й хвилині донеччани заробили другий пенальті і знову винен Ігор Тищенко, який зачепив в своєму штрафному Тете. Вирок привів у виконання Алан Патрік.

Після цього Шахтар дещо розслабився, чим і скористався суперник. Під час виконання стандарту Мишнєв віддав несподіваний розрізний пас на Горбунова, який спокійно реалізував вихід один на один.

Втім, цим підопічні Маркевича тільки розлютили маститого опонента. Вже через три хвилини Матвієнко довгим пасом вивів на ударну позицію Тайсона і той оформив дубль - 4: 1.

В самому кінці зустрічі дві прекрасних можливості не використав Тете і рахунок до фінального свистка так і не змінився.

Шахтар набрав 16 очок і вийшов на друге місце в турнірній таблиці. Маріуполь з 11 пунктами на шостій позиції.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 8 тур

Шахтар - Маріуполь - 4: 1 (2: 0)

Голи: Тайсон (27, з пенальті, 75), Судаков (44), Алан Патрік (65, з пенальті) - Горбунов (72).

Шахтар: Пятов, Сіпріано, Матвієнко, Віта, Болбат, Алан Патрік, Степаненко, Тайсон, Судаков, Вакула (Мораес, 70), В'юнник (Тете, 59).

Маріуполь: Кудрик, Велівши, Чоботенко, Мамросенко, Тищенко, Горбунов, Дмитрієв, Вискребенцев, Мишнєв, Кулієв, Колмаков (Фурсенко, 74).

У наступному турі Шахтар зіграє на виїзді з київським Динамо, а Маріуполь з Олімпіком.

Команда тижні Ліги Європи: ні українців, ні наших суперників (фото)