Дубль з прицілом на Євро. Всі голи Беньяміна Вербича за збірну Словенії (відео)

Скільки голів забив за національну збірну Словенії легіонер київського Динамо Беньямін Вербич?

Футболіст біло-синіх став головним героєм поєдинку своєї команди проти Ізраїлю (3: 2). Спочатку Беньямін забив «гол у роздягальню», елегантно реалізувавши вихід віч-на-віч після класного пасу Йосип Ілічич, а на 90-й хвилині вирвав три очки для словенців, головою замкнувши крос Ясміна Куртича. Завдяки перемозі балканці вийшли на друге місце у своїй відбірковій групі Євро-2020. Вінгер Динамо оформив 15-й дубль в кар'єрі і перший у складі збірної. Крім того, Вербич забив гол вперше з лютого цього року. Користуючись нагодою, згадаємо попередні його м'ячі в складі словенської команди, яких тепер сумарно п'ять. Відбір ЧС-2018. Мальта - Словенія - 0:1 Беньямін дебютував за національну команду в березні 2015-го, а перший м'яч забив у восьмому за рахунком поєдинку. Відбір на мундіаль Словенія початку непогано, набравши вісім очок в чотирьох турах. Три з них приніс своїй збірній саме Вербич, який п'ятою забив єдиний гол у матчі з Мальтою. https://www.youtube.com/watch?v=gHp36k8jdpw Відбір ЧС-2018. Словенія - Литва - 4:0 Втім, у своїй групі балканці фінішували лише четвертими, хоч і відстали від другої позиції на три пункти. Але поки шанси ще залишалися, словенці здобули «обов'язкову» перемогу над Литвою. Вербич забив третій гол своєї команди, класно обігравшись з партнером. https://youtu.be/lwl3YJaVxbs?t=42 Ліга націй-2018/19. Група С3. Словенія - Норвегія - 1:1 До цього востаннє на міжнародній арені забивав Вербич в листопаді минулого року. На дев'ятій хвилині матчу вінгер реалізував вихід один на один ударом з гострого кута. Норвегія зрівняла рахунок, а Словенії в результаті стала четвертою групою і вилетіла до нижчого дивізіону. Володимир Сержао

Португалія наблизилася до п'ятірки фаворитів. Шанси збірних виграти Євро-2020

На Ваш погляд, яке місце посяде збірна України у своїй відбірковій групі Євро-2020? Нагадаємо, що суперниками команди Андрія Шевченка стануть Португалія, Сербія, Литва і Люксембург.

• Друге (50%, голосів: 14 866)
  • Перше (36%, голосів: 10 771)
  • Третє (12%, голосів: 3 456)