Довбик поза конкуренцією. Джокери Шевченка та Петракова 2021 року (відео)

20.11.2021 11:03

Підраховуємо всі результативні заміни національної збірної України у 2021 році.

Фото УАФ

У заключному поєдинку відбору на ЧС-2022 синьо-жовті на виїзді обіграли Боснію та Герцеговину (2:0), завдяки чому пробилися у стикові матчі. Другий м'яч збірної України організували Микола Шапаренко та Артем Довбик, які вийшли на заміну. Перший віддав пас зі своєї половини поля, а другий реалізував вихід віч-на-віч.

2021 року головна команда країни провела рекордні 18 матчів: вісім — у відборі ЧС, по п'ять — на Євро-2020 та в рамках «товарняків». У цих поєдинках нерідко приходили на допомогу «джокери». Зазначимо, що Довбик таким чином набрав аж три результативні дії.

Жуніор Мораес. Відбір ЧС-2022. Україна - Фінляндія - 1:1

Українці довго не могли пробити оборону Суомі, доки на заміну не вийшов Мораєс. Натуралізований бразилець оформив дебютний м'яч за збірну. На жаль, утримати перевагу господарям не вдалося.

Артем Довбик, Віктор Циганков. ТМ-2021. Україна - Бахрейн - 1:1

У рамках підготовки до чемпіонату Європи синьо-жовті пропустили від Бахрейну на 75-й хвилині, але відігралися у компенсований час. Гол організували Довбик і Циганков, які вийшли на заміну.

Відео

Марлос. ТМ-2021. Україна - Кіпр - 4:0

Підопічні Андрія Шевченка впевнено перемогли у цьому спарингу. У перерві на поле вийшов Марлос, який у другому таймі відзначився асистами на Романа Яремчука та Андрія Ярмоленка.

Відео

Артем Довбик. ЧЄ-2020. 1/8 фіналу. Швеція - Україна - 1:2 (в д. вр.)

Після нічиєї в основний час команди не могли забити у додатковий. Коли здавалося, що серії пенальті не уникнути, на 121 хвилині забив Довбик, який вийшов на поле на 106-й. Форвард оформив найпізніший переможний гол в історії ЧЄ та вивів синьо-жовтих до історичного чвертьфіналу.

Данило Сікан. Відбір ЧС-2022. Казахстан - Україна - 2:2

Новий тренер нашої команди Олександр Петраков у своєму першому матчі дав дебютувати Сікану. Форвард Шахтаря не підбив і забив, здавалося б, переможний м'яч. Проте казахи встигли відігратися та відібрати очки у збірної України.

Тарас Степаненко. ТМ-2021. Україна - Болгарія - 1:1

В Одесі синьо-жовті втратили багато моментів, пропустили нелогічний гол і могли програти. Врятував господарів Степаненко, який вийшов у перерві. На 79-й хвилині хавбек розкішним пострілом з підбору встановив нічийний результат.

Артем Довбик: «У мене, мабуть, виходить бути джокером»