Донецький Шахтар пішов на зимову перерву, зміцнивши свій гандикап в першості України

14.12.2019 18:01
Донецький Шахтар у останньому турі чемпіонату України перед зимовою перервою порадував своїх шанувальників перемогою над Зорею

Центральний поєдинок 18-го туру чемпіонату України між Зорею та Шахтарем в Запоріжжі вийшов видовищним. Зустрічалися лідери першості і, хоча очковий розрив між ними досяг 13 пунктів, перемога давала можливість луганчанам відродити якусь інтригу в боротьбі за чемпіонство.  У «гірників» поєдинок пропускав дискваліфікований Тайсон, а у господарів, з тієї ж причини, поза грою залишилися Дмитро Хомченовський і Євген Чеберко. У першому таймі глядачі побачили і виходи один на один і потужні удари по воротах і швидкі контратаки. Однак м'яч в ворота вперто не йшов.  Рахунок Шахтарю вдалося відкрити тільки на 54-й хвилині. Після навісу з кутового м'яч прилетів до Мораес, який з правого кута штрафного точно пробив в дальній кут. Втім, через сім хвилин рахунок зрівнявся. Кочергін увірвався в штрафну Шахтаря і віддав під удар Леднева, який переправив м'яч у ворота - 1: 1. Вирішальний епізод матчу стався на 83-й хвилині. Іванисеня зіграв грубо, намагаючись зірвати атаку Шахтаря і суддя вказав на точку. Марлос з одинадцятиметрової позначки пробив точно - 2: 1. Перемога Шахтаря, який відправляється на зимову перерву, фактично, чемпіоном.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 18 тур

Зоря - Шахтар - 1: 2 (0: 0)

Голи: Ледньов (61) - Мораес (54), Марлос (84, з пенальті) Зоря: Махарадзе, Тимчик, Абу Ханна, Вернидуб, Михайличенко, Іванисеня, Ледньов, Юрченко, Кочергін, Луньов (Русин, 58), Кабан (Будковський, 87). Шахтар:  Пятов, Додо, Матвієнко, Кривцов, Ісмаїлі, Алан Патрік, Маркос Антоніо, Коноплянка, Коваленко (Тете, 64), Марлос, Мораес (Дентіньо, 88). Попереджені: Михайличенко (3), Абу Ханна (50), Ледньов (59), Іванисеня (83), Тимчик (90) - Марлос (12), Патрік (47), Мораес (72)

Перша червона за чотири роки: все видалення футболістів збірної України