До овертайму краще не доводити. Всі фінали Арсеналу в єврокубках (відео)

28.05.2019 16:05
Скільки разів лондонський Арсенал доходив до вирішальної стадії турніру на континентальній арені?

Арсенал все ще має шанс пробитися в Лігу чемпіонів. фото arsenal.com

У нинішньому сезоні каноніри дісталися до фіналу єврокубка вперше з 2006 року. У разі перемоги 29 травня в вирішальному матчі Ліги Європи Арсенал стане шостим англійським володарем титулу. Пушкарі проведуть свою сьому титульну сутичку і нижче ми поговоримо про попередні шести спробах команди. КОК-1979/80. Валенсія - Арсенал - 0: 0 (пен. 5: 4) У свій третій візит в єврокубки лондонці були в міліметрах від дебютного трофея. Подолавши не найбільшу просту сітку з Ювентусом в півфіналі володарі Кубка Англії у вирішальному матчі не впоралися з Валенсією. Справа дійшла до серії пенальті, в якому вирішальним виявився промах хавбека Арсеналу Грема Рікса. https://www.youtube.com/watch?v=C_DBNAc4FdE КОК-1993 94/XNUMX. Арсенал - Парма - 1:0 З другої спроби лондонцям вдалося розжитися кубком. У фіналі команда мінімально обіграла чинного чемпіона турніру - єдиний м'яч на 20-й хвилині оформив Алан Сміт. До сих пір ця перемога залишається для Арсеналу єдиною в єврокубках. https://www.youtube.com/watch?v=IkgzfU4JzzY Суперкубок УЄФА-1994. Арсенал - Мілан - 0: 0; 0: 2 Каноніри отримали можливість виграти ще один трофей в сутичці з переможцем Ліги чемпіонів. Поєдинок на Хайбері завершився нульовою нічиєю, а ось на Сан-Сіро господарі виявилися сильнішими. Перемогу Мілану принесли Звонімір Бобан і Даніеле Массаро. https://www.youtube.com/watch?v=5QP4n80jz6I https://www.youtube.com/watch?v=tGybY6aCkT0 КОК-1994 95/XNUMX. Арсенал - Сарагоса - 1: 2 (у дод. Час) У наступному сезоні Арсенал був близький до того, щоб захистити титул. У півфіналі він в серії пенальті здолав Сампдорію, а в фіналі відігрався по ходу матчу. В середині другого тайму Хуан Еснайдер вивів іспанців вперед, але незабаром встановив паритет Джон Хартсон. Втім, на 120-й хвилині овертайму марокканець Мохаммед Найіма підловив Девіда Сімена і розкішним ударом приніс перемогу Сарагосі. https://www.youtube.com/watch?v=3-ELO2jt0S4 Кубок УЄФА-1999/00. Галатасарай - Арсенал - 0: 0 (пен. 4: 1) Після того як Кубок Кубків припинив існування, Арсенал переключився на інший турнір. При цьому підопічні Арсена Венгера опустилися в Кубок УЄФА після третього місця в групі Ліги чемпіонів. Пушкарі впевнено пройшли чотирьох опонентів, але у фіналі не встояли перед Галатасараєм. У «лотереї» фатальними стали невдачі Давора Шукера і Патріка Вієйра. https://www.youtube.com/watch?v=RLUO1Uc2Ae4 ЛЧ-2005/06. Барселона - Арсенал - 2.1 Каноніри вперше пройшли в головному єврокубку далі 1/4 фіналу. Проеодолев груповий етап без поразок, в плей-офф Арсенал вибив Реал, Ювентус і Вільярреал, але з останнім бар'єром не впорався. У першому таймі Сол Кемпбелл вивів англійців вперед, але за останні 15 хвилин Барселона переламала хід поєдинку зусиллями Самуеля Ето'О і Жуліано Беллетті. https://www.youtube.com/watch?v=92-82JLFOpE Володимир Сержао