Дніпро-1 у більшості перервав чудову серію Вересу в чемпіонаті України

18.09.2021 19:05

Підопічні Ігора Йовичевича здобули домашню перемогу над рівненським Вересом у чемпіонаті країни

У поєдинку 8-го туру чемпіонату України Дніпро-1 на домашньому стадіоні зустрічався з Вересом. Гості прибули до Дніпра, маючи за плечима переможну серію в три матчі, в ході якої вони не пропустили жодного м'яча.

Після абсолютно бляклого, узагалі без моментів, першого тайму в другій половині гри команди пожвавилися. Ключовий же епізод поєдинку стався на 76-й хвилині, коли Сергійчук у підкаті ледь не зламав Лучкевича й побачив перед собою червону картку. І вже за дві хвилини Чуже замкнув дальню стійку, забивши вирішальний м'яч. 1:0 на користь Дніпра-1.

Після цієї перемоги підопічні Ігора Йовичевича набрали 16 очок і вийшли на четверте місце в турнірній таблиці. Верес із 11 пунктами - на восьмій позиції.