Дніпро-1 вирвав перемогу у Колоса за 15 секунд до кінця матчу

31.08.2019 18:00
Підопічні Дмитра Михайленка здобули вольову перемогу над командою Руслана Костишина

Дмитро Михайленко. фото fcdnipro.ua

У матчі новачків Прем'єр-ліги Дніпра-1 і Колоса передігрове перевага була на боці дніпрян, які в першому таймі на правах господарів більше володіли м'ячем, однак за 45 хвилин гольових моментів вони так і не створили. А ось один з випадів Колоса завершився взяттям воріт. На 18-й хвилині Волков, промчав лівим флангом віддав пас в центр, а там Морозко випередивши опікунів ударом в дотик спрямував м'яч у дев'ятку. 0: 1. Відразу після перерви подопесние Дмитра Михайленка збільшили темп і моменти біля воріт Колоса почали з'являтися. На 49-й хвилині Когут не використав флангову передачу Назаренко. Але через 10 хвилин вже Назаренко став героєм епізоду, опинившись у штрафному господарів в потрібному місці. 1: 1. Тиск з боку Дніпра-1 зростала. На 72-й хвилині знову-таки Когут бив в упор, однак Волинець встиг вистигати ногу і відбити цей удар. У наступній атаці Чичиков пробивав після флангової передачі і знову чудеса реакції продемонстрував кіпер гостей. Втім, і підопічні Руслана Костишина при першій нагоді намагалися вколоти суперника. Так, 81-й хвилині міг забивати Нехтій, але програв дуель Юрчуку. І все-таки це був вечір Ігоря Когута, який за 15 секунд до закінчення компенсованого часу точним ударом приніс перемогу Дніпру-1.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 6-й тур

Дніпро-1 - Колос — 2:1 (0:1)

Голи: Назаренко (59), Когут (90 + 3) - Морозко (18). Дніпро-1: Юрчук, Романюк, Сафронов, Логінов, Польовий, Вакулко, Когут, Назаренко (Коркішко, 78), Чичиков, Булеца (Сніжко, 54), Куліш (Шаповал, 84). Колос: Волинець, Зозуля, Максименко, Парамонов, Чорноморець, Поздеев (Оріховський, 52), Мілько, Морозко, Д.Костишін (Смирний, 62), Волков, Лисенко (Нехтій, 75). Попереджені: Романюк, Польовий - Д.Костишін, Оріховський, Зозуля, Чорноморець.