Дніпро-1 здобув вольову перемогу над Львовом в чемпіонаті України

11.07.2020 20:40
Дніпро-1 в більшості дотиснув Львів в драматичному поєдинку 30-го туру чемпіонату України

Фото upl.ua

Дніпро-1 в поєдинку 30-го туру чемпіонату України приймав ПФК Львів. За обопільною домовленістю команд їх попередня зустріч, в якій господарями виступали львів'яни, відбулася в Дніпрі через складну епідеміологічну обстановки у Львові. Тому, нинішній поєдинок проходив в Тернополі, на резервному стадіоні підопічних Григорія Цецадзе. Незважаючи на те, що турнірне становище зобов'язувало до активних дій футболістів Дніпра-1, саме львів'яни спочатку захопили ініціативу. Це призвело до дублю Ренана на 6 і 19 хвилинах і перевазі гостей в два м'ячі. Однак вже через шість хвилин Владислав Супряга скоротив відставання Дніпра-1.  А на 36-й хвилині стався епізод, який багато в чому визначив долю матчу. Сабіно смикнув суперника за футболку в центрі поля, отримав другу жовту картку і достроково покинув поле.  У другому таймі підопічні Дмитра Михайленка зуміли реалізувати свою чисельну перевагу. Спочатку Супряга на 83-й хвилині оформив дубль і зрівняв рахунок, а через три хвилини Хобленко забив переможний м'яч. У підсумку 3: 2 - перемога Дніпра-1 який набрав 40 очок і очолює нижню шістку. Львів - на 11-му місці. Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 30 тур Дніпро-1 - Львів - 3: 2 (1: 2) Голи: Супряга (25, 83), Хобленко (86) - Ренан (6, 19) Дніпро-1: Кліщук, Цуріков, Лопиренок (Сваток, 46), Логінов, Адамюк, Кравченко, Вакулко (Когут, 57), Ді Франко (Булеца, 57), Коркішко (Назаренко, 57), Супряга, Хобленко (Польовий, 90 + 1). Львів: Сарнавський, Бопесу, Братков, Борзенко, Кравчук (Люлька, 72), Сабіно, Татарка, Богунов (Недоля, 89), Шина, Яковеллі (Феліпе, 72), Ренан (Клименчук, 60). Попереджені: Ді Франко (32), Лопиренок (39) - Сабіно (36), Братков (54), Кравчук (55). На 56-й хвилині видалений Сабіно (Львів) за повторне попередження. У наступному турі Львів прийматиме донецький Олімпік, а Дніпро-1 повинен був грати з Карпатами, але через зняття останньої команди зі змагань підопічні Михайленко отримають три очки.

Андрій Ярмоленко - в трійці найгірших гравців Вест Хема за підсумками матчу з Бернлі