Кришать усіх! Дніпро-1 здобув п'яту перемогу поспіль

06.12.2021 21:20

Дніпро-1 здобув п'яту поспіль перемогу в чемпіонаті України та вийшов на третє місце у турнірній таблиці

Дніпро-1 свій номінально домашній матч 17 туру Прем'єр-ліги проводив в Одесі. Це наслідок домовленості команд, оскільки двобій першого кола пройшов у Дніпрі.

Підопічні Ігора Йовічевіча не втрачали очок чотири тури поспіль і явно хотіли продовжити таку вдалу серію. Але розпочали зустріч більш вдало «моряки». На 12-й хвилині Кузик подав у штрафний майданчик, де Ісаєнко вдало зіграв головою – 1:0. Втім, уже за сім хвилин Пихаленок відновив рівновагу, пробивши низом у ближній кут.

У другому таймі Дніпро-1 переконливо довів свою перевагу. Спочатку Довбик реалізував пенальті, призначений за знесення Джурасека. А потім Артем записав на свій рахунок результативну передачу, вивівши на ударну позицію Ігнатенко.

3:1 – п'ята поспіль перемога Дніпра-1, який набрав 37 очок та вийшов на третю позицію у турнірній таблиці. Чорноморець із 11-ма пунктами на 13-му місці.