Для порятунку Вест Гему не вистачило кількох сантиметрів! Удар Андрія Ярмоленка струсонув поперечину

22.12.2021 23:44

Півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко не допоміг Вест Гему уникнути поразки в Кубку англійської ліги.

У чвертьфінальному матчі Кубку англійської ліги Вест Гем на виїзді зустрічався з Тоттенгемом. Український півзахисник Андрій Ярмоленко більшу частину зустрічі провів на лаві запасних.

Лише на 80-й хвилині за рахунку 2:1 на користь Шпор наставник Молотобійців Девід Моєс випустив Ярмоленка на заміну. У компенсований час в Андрія був шанс відзначитися, проте для взяття воріт йому не вистачило буквально пари сантиметрів. М'яч струсонув поперечину, і Вест Гем поступився.

Таким чином, Тотенгем вийшов до 1/2 фіналу Кубку англійської ліги.