Динамівці продовжують гонку за зимовим чемпіонством

04.12.2021 16:07

У центральному поєдинку XNUMX-го туру чемпіонату України рівненський Верес приймав київське Динамо.

Фото fcdynamo.com

Після вчорашнього розгрому Шахтарем футболістів Львова, який дозволив йому очолити турнірну таблицю, динамівцям також потрібно було постаратися перемогти Верес із великим рахунком, щоб продовжувати претендувати на звання зимових чемпіонів. Надто що в першому колі киянам це вдалося.

Проте сьогодні рівняни були налаштовані рішуче, та й їхній керманич Юрій Вірт перед початком поєдинку стверджував, що залізна ігрова дисципліна може допомогти кинути виклик гостям. Проте на 22-й хвилині номінальні господарі не встежили за Беньяміном Вербичем, який дальнім ударом у лівий від воротаря Вересу кут відкрив рахунок. 0:1.

У другому таймі перевага підопічних Мірчі Луческу вже була очевидною. Не вибив їх із колії навіть не реалізований на 54-й хвилині Віктором Циганковим пенальті. Незабаром Вербич оформив дубль, а на 64-й хвилині дещо реабілітувався Циганков, який змусив капітулювати Когута втретє. 0:3.

Динамівці впевнено перемагають і лише за додатковими показниками поступаються Шахтарю.