Динамо завершило перший етап чемпіонату України перемогою на класі

17.03.2019 20:24
Київське Динамо здобуло мінімальну перемогу над донецьким Олімпіком в 22-му турі чемпіонату України

Динамівці підійшли до поєдинку в жахливому настрої - в четвер вони зазнали найбільше в історії домашню поразку в єврокубках. Однак Олександр Хацкевич зробив лише дві зміни в складі, повернувши в основу Буяльського і виставивши на вістрі Русина. Хворий Вербич залишився на лавці запасних і отримав кілька хвилин ігрового часу в кінцівці. Олімпік не вигравав в чемпіонаті з жовтня, а у весняній частині УПЛ набрав лише одне очко. Команда В'ячеслава Шевчука також була ослаблена дискваліфікацією Тейшейри і Кравченко. В такому стані дати бій фавориту було непростим завданням. Два пенальті і гол Русина Перші хвилини матчу проходили в неспішному темпі, але Динамо пощастило забити ранній гол. Зимовий новачок Олімпіка Халімі сфолив на Гармаша у власному штрафному, і рефері призначив пенальті. Голкіпер міг виправитися, але м'яч після удару Циганкова прослизнув у нього під рукою. Динамівці не поспішали нарощувати свою перевагу, за що поплатилися. Кадар у власному штрафному завалив Матара - і це другий 11-метровий у матчі. У складі номінальних господарів «вирок» впевнено виконав Гай. Ближче до кінця першого тайму біло-сині нарешті включили швидкості і стали частіше створювати небезпеку біля чужих воріт. А на 39-й хвилині Русин забив свій третій гол у цьому чемпіонаті, замкнувши подачу Циганкова. 2: 1. За сценарієм Динамо У другому таймі малюнок гри практично не змінився, але тепер команди обходилися без голів. У складі Динамо шанс забити мав Сідклей, далеку спробу виконав вийшов на заміну Шапаренко. Також удари наносили Кендзьора і Циганков, але особливої ​​небезпеки вони в собі не несли. Біло-сині продовжували атакувати, але отримати вигоду зі своєї переваги так і не змогли. Найнебезпечніший момент Олімпіка в кінцівці виник у Матара, коли після рикошету м'яч пішов повз ворота. У підсумку гол Русина виявився переможним для киян, - чергова перемога столичного клубу «на класі». Набравши 50 очок, підопічні Хацкевича завершили перший етап Прем'єр-ліги на другому місці. Олімпік як і раніше займає 10-у позицію. Олімпік - Динамо — 1:2 (1:2) Голи: Гай (27, пенальті) - Циганков (13, пенальті), Русин (39, Циганков). Олімпік: Халімі - Гришко, Цимбалюк, Снурніцин, Ксьонз - Кольцов (Кравчук, 63), Гай - Г. Пасіч (Шиндер, 81), Політило, Балашов (Дегтярьов, 62) - Матар Дійе. Динамо: Бойко - Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко - Шепелев, Буяльський - Циганков, Гармаш (Шапаренко, 67), Сідклей - Русин (Вербич, 86). Попереджені: Матар Дійе - Русин, Бурда, Кадар. Завтра в чемпіонаті України відбудеться останній поєдинок 22-го туру. Ворскла спробує здобути путівку в топ-6 у виїзній грі з Арсеналом-Київ. Початок зустрічі - о 17.00.