Динамо забило два голи в кінці першого тайму і обіграло Карпати (відео)

31.07.2019 20:28
Київське Динамо здобуло перемогу над львівськими Карпатами в першому турі української Прем'єр-ліги

Біло-сині підійшли до поєдинку в хорошому настрої - в неділю вони виграли перший трофей в сезоні. Олександр Хацкевич вирішив не змінювати переможний склад, тому відновився Циганков залишився на лавці. У Карпат ж на поле вийшло чимало новачків, які приєдналися до команди влітку, що не могло не позначитися на зіграності. На початку поєдинку у гостей мало що виходило в атаці, але з часом оборона львів'ян почала надавати їм можливості відзначитися. Перша з таких виникла на 11-й хвилині, коли Роман Юрійович Підківка виручив після удару Гармаша. Наступний момент прийшов після кутового, коли люксембуржец Мартінс не дав м'ячу залетіти в порожні ворота. Карпати відповідали епізодичними гострими атаками, але по-справжньому потурбувати Бойко їм не вдавалося. А в кінцівці першого тайму динамівці зламали зелено-білим план на гру. На 42-й хвилині оборонці господарів не впоралися з подачею Буяльського, що вилилося в автогол Ковтуна. З через кілька миттєвостей Гуцуляк привіз пенальті, який реалізував Бесєдін. Відразу два голи «в роздягальню». далі - без моментів У другій половині зустрічі Динамо грало за рахунком, але вже відразу могло збільшити перевагу, якби Гармаш бив точніше. Карпати відповіли ударами Ді Франко і Гуцуляка, з якими легко впорався Бойко. У підсумку рахунок на табло не змінився, хоча шанси на це були у футболістів гостей, які вийшли на заміну. Де Піна і Сидорчук пробили у ворота, а Циганков після сольного проходу ледь не потрапив в «дев'ятку». Кияни почали новий розіграш Прем'єр-ліги перемогою «на класі». У наступному турі підопічні Хацкевича на виїзді зіграють зі Львовом, а Карпати - з Шахтарем. Карпати - Динамо — 0:2 (0:2) Голи: Ковтун (42, автогол), Бесєдін (45 + 2, пенальті). Карпати: Роман Юрійович Підківка - Мартінс, Ковтун, Вакуленко, Якимець - Кльоц, Вербний, Войковіце (Козак, 73) - Ді Франко (Ременюк, 83), Карпенко (Лейоус, 46), Гуцуляк. Динамо: Бойко - Кендзьора (Циганков, 69), Бурда, Кадар, Миколенко - Шепелев, Буяльський (Сидорчук, 79) - Караваєв, Гармаш, Вербич (де Пена, 46) - Бесєдін. Попереджені: Карпенко, Гуцуляк, Вербний - Кадар, Бесєдін, Кендзьора, Миколенко. https://www.youtube.com/watch?v=6IT4Rgrlz7I

Шахтар не забив пенальті і здобув першу вольову перемогу в новому сезоні

У третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів київське Динамо зіграє з Брюгге (6 серпня - в Бельгії і 13-го - в Києві). На ваш погляд, чи зуміє наша команда пройти далі?

• Так (68%, голосів: 1 937)