Динамо забило Аяксу на виїзді, але пропустило три голи

22.08.2018 22:55
Підопічні Олександра Хацкевича не зуміли здобути позитивний результат в першому поєдинку раунду плей-офф Ліги чемпіонів

twitter.com/afcajax

Черговий єврокубковий мід-уїк для України починався матчем Динамо в Амстердамі. У суботньому поєдинку УПЛ проти Олександрії Олександр Хацкевич поберіг декількох виконавців і сьогодні випустив оптимальний склад. У порівнянні з матчем зі Славією тижневої давності відбулася лише одна зміна - Шепелева в старті замінив Буяльський. Початок поєдинку вийшло для киян шокуючим. На другій хвилині Зійех закинув м'яч у штрафну на Тадича, той віддав на ван де Бека, який пробив «крізь» Бойко - 1: 0. На правах господарів Божі сини продовжували володіти ініціативою, але незабаром динамівці оговталися. В середині першого тайму гості видали пристойний відрізок. Спочатку на 14-й хвилині Онана витягнув потужний удар Кадара після кутового. А після наступного корнера українці зрівняли рахунок: угорський центрбек знову пробив у ворота, а на добивання першим встиг Кенджера. Захисники Динамо продовжили напружувати голкіпера суперників - непоганими ударами відзначилися Піваріч і Кадар. Однак кінцівка тайму була зіпсована помилками підопічних Хацкевича в обороні, що вилилося в два пропущених голи. На 35-й хвилині Зійеху ніхто не завадив підібрати м'яч після свого ж удару, і з другої спроби марокканець за допомогою рикошету від голови Кадара змусив Бойко капітулювати. Під самий перерву відзначився і всюдисущий Тадич - серб на самоті замкнув простріл Тальяфіко з лівого флангу. У підсумку - 3: 1. Аякс міг перемогти крупніше Після перерви господарі були вже не такі активні в атаці, а зосередилися на руйнуванні. Перший класний момент у біло-синіх виник на 64-й хвилині, коли де Лігт заблокував удар Буяльського в самий куточок. Пізніше зі штрафного вище воріт пробив Циганков, а непогану флангову передачу від Кенджери ніхто не зумів замкнути. Ближче до кінця зустрічі прокинувся Хунтелар. Спочатку він завдав неточного удару з близької відстані, на 73-й хвилині струсонув поперечину, а потім вже довелося виручати Бойко. На 88-й хвилині Денис ніяк не міг дістати постріл Зійеха, але м'яч потрапив у штангу. Можемо констатувати, що перша частина дуелі в раунді плей-офф Ліги чемпіонів закономірно залишилася за Аяксом. Динамо крім класного відрізка в першому таймі мало чим запам'ятався. Тепер 28 серпня в Києві українцям потрібно забивати як мінімум двічі. Ліга чемпіонів. Раунд плей-офф Аякс - Динамо — 3:1 (3:1) Голи: ван де Бек (2, Тадич), Зійех (35), Тадич (43, Тальяфіко) - Кенджера (16). Аякс: Онана - Мазрауі, де Лігт, Блін, Тальяфіко - ван де Бек (де Віт, 87), Шона, де Йонг - Зійех, Хунтелар, Тадич. Динамо: Бойко - Кенджера, Бурда, Кадар, Піваріч - Гармаш (Шепелєв, 46), Сидорчук (Че Че, 77), Буяльський - Циганков, Бесєдін, Вербич. Попереджені: Хунтелар, Тальяфіко - Кенджера, Гармаш.