Динамо вийшло до 1/8 фіналу Ліги Європи завдяки виїзному голу в дуелі з АЕКом

22.02.2018 21:03
Підопічні Олександра Хацкевича в матчі-відповіді першого раунду плей-офф Ліги Європи відстояли необхідну нульову нічию

Після результативної нічиєї (1.1) На виїзді динамівці на НСК Олімпійському могли себе почувати більш комфортно, ніж суперники. У неділю кияни провели другий офіційний матч в році, мінімально обігравши Олімпік (1.0). АЕК ж в уїк-енд розібрався з середняком свого чемпіонату Ксанті (4.0). Морозюк врятував команду ціною розбитої голови У перші хвилини зустрічі греки проявляли активність, а вже на шостій хвилині Бойко ліквідував вихід один на один з Араухо. Потім АЕК завдав парочку безпечних ударів в створ, після чого Динамо перехопило ініціативу. Гра прискорилася, стала більш грубою - греки завелися і отримали два «гірчичника». На 24-й хвилині супершанс для гостей створили на пару Бойко і Гармаш - м'яч, не опинившись в руках голкіпера, пострибав в ворота, але Морозюк виніс його з лінії. У цьому епізоді капітан Динамо отримав удар по голові, через що частину поєдинку провів в пов'язці. Кращу для себе можливість в першому таймі кияни створили на 27-й хвилині, коли Гармаш після кутового потрапляв у ворота, але Араухо підстрахував свого голкіпера. Після цього швидкості знизилися, і до кінця стартової половини особливої ​​гостроти не виникало. Динамо могло вирвати перемогу в кінцівці Після перерви число моментів помітно зросла. Вже на перших секундах довелося вступати в гру Бойко, а на 50-й хвилині голкіпер збірної України здійснив ефектний сейв після «гармати» Бакакіса. Через кілька миттєвостей Масуда забули на дальній штанзі, і той якимось дивом не замкнув простріл справа, з двох метрів відправивши м'яч вище воріт. Динамівці відповіли не менш небезпечно: Мораес обіграв двох опонентів, в тому числі і Чигринського, але пробив недостатньо сильно, і котиться в ворота м'яч виніс Бакакіс. Незабаром Кадар після штрафного завдав удар головою, ледь не влучив у ближній кут. На 60-й хвилині перевірив пильність Баркаса Шепелєв, а незабаром найнебезпечніший постріл Мораеса заблокували. На 62-й хвилині захисники біло-синіх заблокували два удари греків з меж штрафного, далі впевнено спрацював Бойко. На десяток хвилин гра зависла в центрі поля, після чого Маноло Хіменес погнав своїх підопічних вперед, на вирішальний штурм. Жовто-чорні оголили тили, чим Динамо, на жаль, скористатися не вдалося. На 78-й хвилині Мораес трохи не влучив у дальній кут з-за меж штрафного, потім він же не встиг на добивання після пострілу Циганкова. На 84-й бразилець розрізав оборону суперників класним пасом, але Гонсалес вихід тет-а-тет з Бакакісом не реалізував. Парагваєць міг забивати і на 90-й хвилині, але його удар заблокували. На гарячу кінцівку у АЕКа просто не вистачило сил, а динамівці вже нікуди і не поспішали. Відстоявши нульову нічию на домашньому стадіоні, українці здобули путівку в 1/8 фіналу Ліги Європи. Завтра о 14.00 Динамо дізнається ім'я свого наступного суперника в турнірі. Динамо - АЕК - 0:0 Динамо: Бойко - Кенджера, Хачеріді, Кадар, Морозюк - Буяльський, Шепелев (Бесєдін, 76) - Гонсалес, Гармаш, Циганков - Мораес (Шапаренко, 90 + 2). АЕК: Баркас - Бакакіс, Чигринський, ЛАМБРОПУЛОСА, Гало - Сімоес, Галанопулос (Айдаревіч, 80) - Хрістодулопулос (Гіакумакіс, 74), Масуд, Бакасетас (Клонарідіс, 70) - Араухо. Попереджені: Мораес - Сімоес, Галанопулос, Гало, Масуд, Чигринський, Араухо.