Динамо видало яскравий забіг, але до рекорду не дотягнуло

12.11.2021 20:17
Категорії: Новини теми

Розглядаємо найдовші безпрограшні серії команд у чемпіонатах України

Фото fcdynamo.com

У 14-му турі УПЛ Динамо на НСК Олімпійський поступилося Ворсклі (1:2). На цьому перервалася 30-матчева безпрограшна серія біло-синіх у чемпіонаті, яка стартувала у листопаді минулого року. За цей період кияни здобули 25 перемог за п'яти нічиїх і здобули золоті медалі.

Як повідомляє офіційний сайт УПЛ, ця серія стала 11-ою в історії вищого дивізіону, що досягла 30 поєдинків. Рекорд належить Шахтареві, який у 2000-2002 роках не знав поразок протягом 55-ти матчів. Найкращий показник в історії Динамо – 38 ігор.

Лише трьом клубам вдавалося не програвати настільки тривалий час – крім грандів такого успіху добивався Металіст. У Шахтаря чотири смуги, що увійшли до десятки найкращих, у Динамо тепер шість.

06.11.2021

Ворскла відібрала очки у "Динамо" вперше з листопада 2017 року. До цього біло-сині отримали дев'ять вікторій поспіль. Це була одна із найдовших переможних серій киян над одним суперником у чемпіонаті.

Що цікаво, особистий рекорд Динамо встановило також в іграх із Ворсклою. У 1997-2006 роках полтавці поступилися столичним 18 разів поспіль.