Динамо в другому турі Ліги Європи не змогло на виїзді обіграти Лугано

03.10.2019 22:56
Київське Динамо 3 жовтня провело матч другого туру групового етапу Ліги Європи проти Лугано
Динамо

фото twitter.com/DynamoKyiv

Віце-чемпіон України у другому турі групового турніру Ліги Європи відправився в гості до швейцарського Лугано, який через малої місткості стадіону (6 900 глядачів) змушений був приймати Динамо в 250 кілометрах від свого будинку - в Санкт-Галлені. У першому турі євротурніру Лугано програв Копенгагену (0: 1), та й в чемпіонаті у команди справи йдуть не дуже добре. Після дев'яти турів Лугано займає передостаннє місце в турнірній таблиці, вигравши всього лише один матч (три нічиї і п'ять поразок). В останньому матчі першості країни Лугано поступився на своє поле Ксамакс з рахунком 0: 1.

Динамівці до першої гри в групі з Мальме не могли виграти в шести матчах поспіль, тому команда зібрала в кулак силу волі і перервала жахливу серію (1: 0). З тих пір переможна серія Динамо триває вже чотири матчі. Більш того, динамівці зберігають свої ворота на замку. В останньому турі УПЛ біло-сині взяли верх над Дніпром-1 (2: 0).

У Динамо і раніше поза грою Міккель Дуелунд, Мохаммед Кадір і Микита Бурда. Перед самим початком матчу, вже на розминці, травму отримав Денис Бойко і в підсумку його місце зайняв Георгій Бущан, якому по ходу першого тайму кілька разів довелося виручати партнерів по команді. На 10-й хвилині Герндт пробив з гострого кута, Бущан відбив перед собою, після чого головою добивав Карліньос, але м'яч потрапив у поперечину. У Динамо вийшло створити агресію біля воріт супротивника на 17-й хвилині. Кендзера пролетів повз відскочив від газону м'яча при простріл Вербича в район дальньої штанги зі стандарту. На 33-й хвилині в контратаці потужним ударом потурбував Бущана Аратора, який легко втік від опіки Шабанова. У другому таймі Динамо продовжило володіти перевагою, але небезпечні моменти команді Михайличенка давалися важко. На 58-й хвилині чудовий шанс відкрити рахунок втратив Циганков. Після його удару головою м'яч розминувся з поперечиною. Чи не додала швидкості атаці Динамо і заміна Родрігеса на Бесєдіна, а потім і вихід Гармаша замість Шепелева і Де Піни замість Вербича. На останніх хвилинах кияни і зовсім могли пропустити, але після штрафного Бущана знову підстрахувала перекладина - 0: 0.

Ліга Європи. 2-й тур

Лугано - Динамо - 0: 0

Лугано: Бауманн, Елож, Марич, Дапрела, Лаванші, Ловріч (Коста, 70), Саббатіні, Вечеі, Аратора (Дальмонте, 64), Герндт (Холендер, 78), Карліньос. Динамо: Бущан, Кендзьора, Шабанов, Кадар, Миколенко, Буяльський, Сидорчук, Шепелев (Гармаш, 85), Циганков, Родрігес (Бесєдін, 70), Вербич (Де Піна, 87). попередження: Елож - Кадар, Шабанов. Олександрія уникла поразки в поєдинку Ліги Європи проти Гента

Скільки, на Ваш погляд, українських клубів зможуть пройти в плей-офф єврокубків сезону-2019/2020?

• Два (62%, голосів: 1 233)