Динамо в центральному матчі туру не змогло дотиснути Олександрію

04.05.2019 17:57
Київське Динамо в найважливішому з турнірної точки зору поєдинку зіграло внічию з Олександрією

Фото Миколи Бочка

Біло-синім потрібно було обов'язково брати три очки, щоб зберегти хоч якусь інтригу в чемпіонській гонці. У Олександра Хацкевича вже звично були дилеми з вибором складу. Наставник киян не міг розраховувати на дискваліфікованих Гармаша, Бурду і Кенджеру, все ще не в змозі допомогти команді Сіль і Бесєдін. В результаті білоруський фахівець відрядив на вістрі новачка де Піну, на лівому фланзі випустив Цітаішвілі, а справа в обороні - Кравченко. Також Хацкевич вирішив знову довірити місце в воротах Бущану. Враховуючи сьогоднішню поразку Зорі, За підсумками туру Олександрія могла практично зняти всі питання в боротьбі за бронзу. Власне, підопічні Володимира Шарана поспішили шокувати НСК Олімпійський вже на восьмій хвилині. Після флангової передачі Цурикова на дальню штангу з рикошетом продовжив Полярус, а набіг Лучкевич відкрив рахунок в поєдинку. На жаль, ще в першому таймі Валерій був змушений покинути поле через пошкодження. Взагалі, Шарану довелося провести три вимушені заміни по ходу матчу - пізніше травмувалися Цуріков і Шендрик.

Динамо відповіло моментами Шепелева і де Піни, але футболістам трохи забракло влучності. В цілому, Олександрія впевнено оборонялася, а в кінці першого тайму навіть створила хороший момент для Сітало. У компенсований час здорово з літа приклався Кравченко, але Паньків був на висоті. Так що на перерву гості пішли, лідируючи в рахунку. Русин виявився «джокером» У перерві Хацкевич змінив Цітаішвілі на Шапаренко, і Микола відразу ж завдав класний удар, але влучив хрестовину. А ось другий «джокер» киян Русин забив через кілька хвилин після появи на полі. Після перехоплення Циганков віддав розрізний пас на Назарія, який красиво переграв Паньківа. 1: 1. Забивши гол, Динамо повністю заволоділо ініціативою, але вичавити другий м'яч господарям не вдалося. Біло-сині виконали велику кількість стандартів, регулярно виявлялися з м'ячем в чужій штрафній, але гольових моментів так і не створили. Не допоміг і 18-річний Ісаєнко, якому Хацкевич надав кілька хвилин в кінцівці.

У підсумку команди поділили очки, і такий результат вносить ясність в боротьбу за медалі. Динамо на шість очок відстає від Шахтаря, але гірники сьогодні ввечері ще зіграють зі Львовом. Олександрія залишається третьою і на 10 пунктів випереджає Зорю. Динамо - Олександрія — 1:1 (0:1) Голи: Русин (65, Циганков) - Лучкевич (8). Динамо: Бущан - Кравченко (Ісаєнко, 88), Шабанов, Кадар, Миколенко - Шепелев (Русин, 60), Андрієвський - Циганков, Буяльський, Цітаішвілі (Шапаренко, 46) - де Пена. Олександрія: Паньків - Пашаєв, Бабогло, Шендрик (Дедечко, 54), Цуріков (Ковалець, 32) - Запорожан, Банада - Лучкевич (Гречишкін, 26), Полярус, Задерака - Сітало. Попереджені: Кравченко - Бабогло, Гречишкін.

Афіша Прем'єр-ліги. Здригнеться чи Олександрія в столиці?

Хто, на Ваш погляд, стане чемпіоном України-2018/2019?

• Шахтар (69%, голосів: 5 815)
  • Динамо (26%, голосів: 2 166)