Динамо в матчі з трьома пенальті і видаленням розгромило Олександрію

07.06.2020 18:33
У поєдинку 25-го туру чемпіонату України київське Динамо обіграло Олександрію, забивши у ворота суперника п'ять голів

За підсумками минулого туру команда Володимира Шарана наблизилася до другої позиції на відстань двох очок, тоді як Динамо лише погіршило свою турнірну ситуацію. Напередодні матчу з Олександрією за киян як і раніше не могли зіграти Циганков, Бурда і Піваріч. Дискваліфікованого Попова в центрі оборони замінив Кадір, також відзначимо появу в воротах Бойко. Динамівці активніше почали матч, пристрілювання ударом через себе зробив Цітаішвілі. Він же і заробив для команди пенальті, коли Ковалець сфолив у власному штрафному майданчику. Буяльський з «точки» Паньківа не переграв, але Кендзьора встиг повернути м'яч Віталію, і той все ж забив гол. Незабаром арбітр призначив ще один 11-метровий, тепер уже за фол Дубров на Русине. Виконував пенальті сам постраждалий, і зробив це впевнено. Правда, незабаром Олександрія зуміла відквитати один м'яч, причому також з «точки». Реалізував стандарт Гречишкін, який забив вже в четвертому турі поспіль. Після цього гості трохи осміліли, непоганий шанс упустив Ковалець. Динамо відповіло моментом Кадір, який головою завершував подачу з лівого флангу, але пробив повз ціль. Видалення послабило гостей На початку другої половини зустрічі трапився ключовий епізод в поєдинку. Дубра знову збив Русина, на цей раз в центрі поля, за що отримав другу жовту картку. Вдесятьох олександрійці протрималися без пропущених м'ячів 10 хвилин, хоча і за цей час відмінну нагоду змарнував Буяльський. На 65-й хвилині Миколенко підключився до атаки і сам же її завершив на дальній штанзі після пасу Буяльського. Пізніше Олександрія мала шанс відіграти один м'яч, але після супер-удару з льоту від Задерака ігровий снаряд влучив у поперечину. А в кінцівці зустрічі підопічні Шарана і зовсім «посипалися», тоді як вийшли на заміну динамівці здорово себе проявили. Особливо виділявся де Пена, який спочатку забив після прострілу Кендзьора, а потім віддав гольову передачу на Буяльського, який оформив дубль. Також відзначимо дебют за Динамо Беніто, що вийшов на 84-й хвилині. Здобувши переконливу перемогу в чисельній більшості, біло-сині наздогнали Зорю в турнірній таблиці. Олександрія ж тепер відстає від цих команд на шість пунктів. Динамо - Олександрія — 5:1 (2:1) Голи: Буяльський (14, Кендзьора, 83, де Пена), Русин (20, пенальті), Миколенко (65, Буяльський), де Пена (81, Кендзьора) - Гречишкін (32, пенальті). На 14-й хвилині Буяльський не реалізував пенальті. На 55-й хвилині вилучений Дубра. Динамо: Бойко - Кендзьора (Беніто, 84), Кадір, Шабанов, Миколенко - Шепелев, Сидорчук, Буяльський (Дуелунд, 84) - Цітаішвілі (Караваєв, 62), Русин (Сіль, 73), Андрієвський (де Пена, 62). Олександрія: Паньків - Пашаєв, Дубра, Бухав, Мірошниченко - Банада (Гордієнко, 59), Гречишкін - Лучкевич (Задерака, 69), Ковалець (Грицук, 62), Третьяков (шастати, 80) - Сітало (Безбородько, 69). Попереджені: Сидорчук, Кадір, Шепелев, Андрієвський - Дубра, Банада.

Динамо - Олександрія: мінімальна стабільність киян в останніх матчах