Динамо в контрольному матчі поступилася хорватському Хайдуку (відео)

24.01.2020 17:54
На поточному зборі в Туреччині київське Динамо провело черговий, четвертий за рахунком спаринг

На 20-й хвилині Хайдук отримав право на 11-метровий, але Бущан не дозволив Цакташу себе переграти, парирував м'яч на кутовий. Кращий момент у Динамо мав Цітаішвілі, який не влучив у ворота з близької дистанції. Під завісу матчу хорвати забили єдиний гол після подачі кутового. Матч проходив в рамках турніру Gloria Cup. Раніше Динамо і Хайдук в залік цього змагання обіграли Вардар (Північна Македонія). Кияни виграли з рахунком 4.0, А хорвати - 3: 1.

Динамо (Україна) - Хайдук (Хорватія) - 0: 1 (0: 0)

Гол: Радич (90). На 20-й хвилині Цакташ (Х) не реалізував пенальті. Динамо (1-й тайм): Бущан, Кендзьора, Попов, Шабанов, Миколенко, Сидорчук, Шепелев, Шапаренко, Де Піна, Цітаішвілі, Русин. Динамо (2-й тайм): Бущан, Караваєв, Сирота, Кадар, Вівчаренко, Кадір, Забарний, Дуелунд, Буяльський, Піваріч, Сіль. Наступний контрольний матч в Белеку кияни зіграють 27 січня проти білоруського Динамо з Бреста. https://youtu.be/k308dRn2Lbo?t=6801