Динамо в Іспанії: після поразки - нічия

20.01.2018 18:35
У своєму другому спарингу в рамках зимового збору Динамо розписала мирову зі скромним норвезьким клубом

Олександр Хацкевич. фото fcdynamo.kiev.ua

На наступний день після поразки від швейцарського Санкт-Галлена (0: 2) Динамо провело на зборі в Іспанії свій другий матч в 2018 році, розійшовшись миром з Хеугесундом з Норвегії - 1: 1. 1-й там: Бущан, Морозюк, Бурда (Попов, 26), Кадар, Миколенко, Ротань, Буяльський, Гармаш, Вербич, Гонсалес, Бесєдін. 2-й тайм: Рудько, Кенджера, Хачеріді (Пантич, 67), Шабанов, Піваріч, Шепелев, Шапаренко, Смирний, Гусєв, Калитвинцев, Хльобас (Алексєєв, 67). Подарунок норвежцям від Ротаня У порівнянні з поєдинком проти швейцарців тренери зробили перестановки в складі, пробуючи нові поєднання гравців. Перша ж атака киян могла завершитися результативно, однак Вербич не потрапив як слід по м'ячу після передачі Гонсалеса. А на 12-й хвилині в рахунку повели норвежці. Ротань неподалік від свого штрафного не кращим чином виконав поперечну передачу, яку перехопили суперники, і Бущан вже нічим не зміг допомогти ... Дебютний гол року на рахунку Гонсалеса Динамівці атакували гостріше, і на 28-й хвилині відіграли пропущений м'яч. В ході швидкої контратаки Бесєдін відтягнув на себе захисників, в вільну зону увірвався Гонсалес, якого нападник і забезпечив відмінною передачею на хід. 1: 1 Якщо в першому таймі на поле перебувало п'ятеро футболістів збірної України, то після перерви у Динамо вийшли інші виконавці, серед яких було три представники національної команди. У другій 45-хвилинці гольові моменти виникали частіше, причому і біля воріт команди Хацкевича. Рудько навіть кілька разів довелося серйозно вступити в гру. Реальний шанс принести Динамо перемогу мав Алексєєв, але пробив вище після відмінної флангової передачі Калитвинцева. Наступний спаринг кияни проведуть 23-го числа з австрійським Штурмом. Динамо програло перший спаринг на зборі в Іспанії