Динамо в додатковий час в меншості вирвало перемогу у Олександрії

11.03.2020 21:10
11 березня в Києві на НСК Олімпійський в чвертьфіналі Кубка України зустрілися Динамо і Олександрія
Циганков

Фактично втративши шанси поборотися з Шахтарем за чемпіонський титул, у Динамо в нинішньому сезоні з'явилася можливість компенсувати фіаско в чемпіонаті успішним виступом в Кубку України. Тим більше, що на попередній стадії кияни вибили з цього турніру саме гірників і стали його головним фаворитом. У чвертьфіналі команді Олексія Міхайлеченко дісталася Олександрія, яка перед цим прибрала з кубкового шляху Зорю. Примітно, що пару днів назад, в 22-му турі УПЛ, Олександрія і Динамо теж грали між собою і зустріч на полі олександрійців завершилася з рахунком 3: 1 на користь столичної команди. Тепер же Динамо приймало команду Шарана в Києві і поки ще з глядачами, встигнувши відчути підтримку своїх уболівальників перед тритижневим карантином через коронавируса. У киян як і раніше відновлюються після травм Бурда, Каргбо і Де Піна. У запасі залишилися Шепелєв і Циганков. У Олександрії в кубковому поєдинку не зміг зіграти дискваліфікований Бабогло, на лікарняному Ковалець і шастати. Кияни весь перший тайм володіли перевагою, завдавши шість ударів по воротах, ось тільки з точністю були великі проблеми і воротар гостей Паньків в гру вступав не часто. У перерві Олексій Михайличенко вирішив освіжити атаку і замість Соля з'явився на полі Русин. На 52-й хвилині джокер біло-блакитних ледь не забив м'яч. Його удар з розвороту влучив у штангу. Коли динамівці почали нарощувати тиск на ворота суперника, команду підвів Кадір. Ганець грубо зіграв проти Гречишкіна і рефері пред'явив легіонеру Динамо другу жовту картку, після якої господарів більше півгодини довелося грати в меншості. Правда, скористатися чисельною преімущестовм у Олександрії не вийшло. Більш того, кияни навіть вдесятьох робили великий тиск на ворота Паньківа і забили гол. Але суддя угледів поза грою і не зарахував взяття воріт після класного удару Русина. У підсумку командам довелося грати два додаткові тайми, в яких Динамо все ж дотиснув суперника. Після того як Гречишкін обрізався в середині поля, Сидорчук перехопив м'яч і віддав його Кендзьор, який знайшов пасом у штрафному Циганкова. Ще один джокер Динамо був точний - 1: 0 і Динамо в нервовому матчі не без праці виходить в півфінал. Кубок України. чвертьфінал

Динамо - Олександрія - 1: 0

Гол: Циганков (106). Динамо : Бущан, Кендзьора, Попов, Шабанов, Миколенко, Кадір, Сидорчук, Буяльський (Шепелєв, 83), Караваєв (Циганков, 86), Вербич (Андрієвський, 113), Фран Сіль (Русин, 46). Олександрія: Паньків, Довгий (Грицук, 74), Третьяков (Шендрик, 118), Мірошниченко, Бухав, Лучкевич, Сітало, Гречишкін, Банада (Безбородько, 108), Мишенко (Задерака, 34), Дубра. попередження: Кадір - Бухав, Довгий. Видалення: Кадір (56, друга жовта картка). В 1/4-й Кубка України Маріуполь виявився сильнішим Альянсу