Динамо в більшості обіграло Колос в Києві

03.03.2020 20:24
Сьогодні, 3 березня, на київському НСК Олімпійський відбувся перший матч 21-го туру чемпіонату України, в якому Динамо приймало Колос
сіль

Третій весняний тур чемпіонату України в інтересах збірної був зрушений і стартував через два дні після вихідних. Відкрили його в Києві очним матчем Динамо і Колос. Команда Руслана Костишина порадувала своїх уболівальників, здобувши дві перемоги поспіль, завдяки чому команда увірвалася в першу шістку, посунувши звідти Маріуполь. Причому перемога в Києві гарантувала б ковалевцам місце в першій шістці на наступну частину чемпіонату. Динамо в перших весняних іграх забуксувало: натужна домашня перемога над Ворсклою і поразки з рахунком 3: 1 в Дніпрі, після якого кияни поступилися другу турнірну таблицю в УПЛ Зорі. Тому в грі з Колосом динамівцям постало добре потрудитися, щоб реабілітуватися за дніпровське фіаско. На поле Олімпійського у Динамо через дискваліфікацію не вийшли Миколенко та Буяльський. Поки що відновлюються після травм Бурда і Каргбо. В запасі гру з Колосом почали Вербич, Сидорчук, Бущан і Русин, грали з перших хвилин в Дніпрі. Їх замінили Бойко, Дуелунд, Кадір, Сіль, також вийшли Шапаренко та Циганков. Така ротація не дозволила господарям створити проблеми обороні Колоса на початку гри. Гості навіть небезпечніше контратакували, а на 31-й хвилині Михайличенко змушений був міняти не потрапив в гру Шапаренко на Шепелева. Коли, здавалося, ковалевци призвичаїлися відбивати атаки Динамо, кияни забили гол. Блиснув спочатку Де Піна. Його удар прийшовся в штангу, а на добиванні першим виявився Сіль, який забив перший гол в сезоні. До цього часу Колос вже грав удесятьох. В середині тайму Задоя в необов'язковою ситуації прямою ногою в Циганкова. У другому таймі саме Циганков, який пропустив зимові збори Динамо через травму, забив красивий гол дальнім ударом з-за меж штрафного. Комфортну перевагу дозволило Динамо в кінцівці матчу розслабитися, Колос навіть забив гол, але арбітри угледіли офсайд.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 21-й тур

Динамо - Колос - 2: 0

Голи: Сіль (40), Циганков (55) Динамо : Бойко, Попов, Кадір, Сіль, Шапаренко (Шепелєв, 31), Де Піна (Вербич, 52), Циганков, Караваєв, Шабанов, Кендзьора, Дуелунд (Цітаішвілі, 87). Колос: Волинець, Єфремов, Гавриш, Петров, Ємець, Оріховський (Мілько, 81), Задоя, Ільїн (Морозко, 64), Вільхамссон, Лисенко (Кожушко, 46). попередження: Шапаренко, Шепелев, Сіль - Петров, Ємець. Видалення: Задоя (45 + 2).

Луїджі Ночентіні: «У Дніпро-1 мене рекомендували Шевченко і Малдера»