Легкого життя не буде. Як Вернидуб боровся з Динамо

03.03.2018 10:30
З приходом на пост головного тренера Зорі Юрія Вернидуба, луганська команда стала гідним конкурентом для біло-синіх

В останньому очному матчі Зоря відіграла у Динамо три м'ячі ... Фото zarya-lugansk.com

Якщо в центральному матчі туру Маріуполь - Олімпік буде вирішуватися, хто займе місце в першій шістці, то у Зорі своя задача - не втрачати очки, адже боротьба за бронзові медалі (інші варіанти луганчани напевно не розглядають) обіцяє бути спекотною. У тому, що чекає команду Юрія Вернидуба в київському поєдинку з Динамо, команда1 спробувала розібратися з допомогою статистичних даних. Столичний клуб в 39-ти матчах перемагав 27 разів. Першу ж і другу перемоги Зорі над Динамо розділили більше 20-ти років. Взяти верх над біло-синіми після такої тривалої перерви луганчанам вдалося в листопаді 2013 року під керівництвом Юрія Вернидуба - 2: 0.

Вернидуб і Ребров добре вивчили один одного

Свій перший матч з Динамо в якості наставника Зорі Юрій Вернидуб зіграв проти Юрія Сьоміна - 0: 0. Потім було дві поразки від команди Олега Блохіна і той виграш, про який говорилося вище. Найбільше поєдинків (дев'ять) у Юрія Вернидуба проти Сергія Реброва. І тут баланс теж не на боці тренера луганчан: + 2 = 3-4, - але це вже не 22-матчева серія без перемог. Самим же драматичним матчем команди Юрія Вернидуба з киянами була зустріч з Динамо в чолі з Олександром Хацкевичем у вересні минулого року. Програючи після першого тайму - 0: 3, луганчани зіграли внічию - 4: 4. Тому можна стверджувати, що легкої прогулянки для біло-синіх в недільний вечір не очікується. Історична драма Зоря - Динамо (4: 4). Відеодесерт на пам'ять