Динамо поступилося в першому контрольному матчі в ОАЕ

18.01.2021 16:20

Підопічні Мірчі Луческу провели перший спаринг у 2021 році

Фото ФК Динамо

Сьогодні, 18 січня, київське Динамо в рамках зимових навчально-тренувальних зборів в ОАЕ провело перший контрольний поєдинок проти варшавської Легії.

У цьому матчі головний тренер Динамо провів різні експерименти зі складом столичної команди. Однак перший тайм показав, що далеко не всі рішення виявилися вдалими - Легія в першій половині зустрічі забила два м'ячі.

У другому таймі після декількох замін київська команда змогла додати в ігровому компоненті, проте забити Динамо все ж не вдалося. Матч завершився перемогою Легії з рахунком 2: 0.

21 січня Динамо проведе другий контрольний матч в ОАЕ - проти білоруського Шахтаря з Солігорська.