Динамо поступилося Бенфіці в Лізі чемпіонів, але УЄФА має запасний вихід до Європи для українського клубу

18.08.2022 08:30

На жаль, київське Динамо поступилося португальській Бенфікі у першому матчі плей-офф раунду Ліги чемпіонів у польській Лодзі з рахунком 0:2.

Тепер на команду Мірчі Луческу чекає виїзна зустріч у відповідь з Орлами в Лісабоні (23 серпня, стадіон Да Луж, 22.00 за Києвом).

Що потрібно?

Відразу позначимо, що горезвісного правила виїзного гола вже немає. Тому будь-яка перемога нашої команди у столиці Португалії з різницею у два м'ячі автоматично переведе вирішення питання, хто отримає путівку до групового раунду ЛЧ, у два додаткові тайми по 15 хвилин кожен. А якщо й вони закінчаться з перевагою Динамо у два голи, на команди чекає серія післяматчевих пенальті.

Звичайно, перемога біло-синіх у три м'ячі і більше зробить їх учасником основної сітки Ліги чемпіонів. Будь-який інший результат буде на користь суперника.

Подушка безпеки для Динамо

Втім, навіть якщо киян не зможе ліквідувати наслідки поразки в Лодзі, українська команда не залишить своїх уболівальників без єврокубкової осені. У випадки невдачі, Динамо автоматично перекочує до групового раунду Ліги Європи, жеребкування якого відбудеться 26 серпня.

Про всяк випадок: жеребкування основної сітки Ліги чемпіонів, куди потрапив донецький Шахтар, пройде 25 серпня.