Динамо втратило перевагу в два голи в нічийному матчі з Зорею

01.09.2019 20:38
У шостому турі чемпіонату України київське Динамо на виїзді зіграло внічию з луганською Зорею

Підопічні Віктора Скрипника підійшли до поєдинку після виснажливої ​​сутички з Еспаньолом (2:2) В плей-офф Ліги Європи, а також маючи за плечима вже 11 матчів у новому сезоні. Зорю послабив і той факт, що належать Динамо Русин і Ледньов не могли сьогодні вийти на поле. У киян було більше відпочинку і хороша мотивація, тому що в першому матчі під керівництвом Олексія Михайличенка вони несподівано поділили очки з Олімпіком (1:1). Тиждень тому в грі з донеччанами біло-сині втратили Вербича, який дістав видалення і дискваліфікацію. Феєрія в першому таймі Спочатку матч складався відмінно для гостей. На дев'ятій хвилині Родрігес упустив хороший шанс для того, щоб відкрити рахунок, не реалізувавши вихід один на один, проте незабаром виправився. Де Піна навісив на Жерсона і той вразив ворота суперників ударом головою. Луганчани відповіли небезпечним випадом, результатом якого став сейв Бойко після спроби Хомченовського. Потім трапився спірний епізод, коли після удару Циганкова зі штрафного Шевченко перевів м'яч в штангу і той завис над лінією воріт, але арбітр вирішив, що гола не було. Без відеоповтору і системи фіксації голу визначити правильність рішення Костянтина Труханова вкрай важко. Незабаром своїм моментом відповіла Зоря - удар Громова в падінні після кутового заблокував Бурда. На 36-й хвилині Динамо все ж збільшило свою перевагу, коли де Пена на куті штрафного підхопив м'яч після скидки Буяльського і пробив в «будиночок» Шевченко. Однак Зорі вдалося відіграти один м'яч до перерви, що, мабуть, стало ключовим моментом у матчі. Спочатку хороший момент упустив Юрченко, який після вкидання ауту і скидки партнера пробив повз ціль. На 42-й хвилині Михайличенко, той що гравець, змістився в центр і приклався до м'яча з правого, а Бойко відбив прямо на Громова. Артему не склало труднощів вразити ворота своєї колишньої команди. 1: 2. Чудовий гол Абу Ханни У другому таймі луганчани додали, стали грати в атаці гостріше, довше контролювали м'яч і не обмежували далеких закидів. Все це виливалося в напівмоменти і шанси, самі непогані серед яких були у Громова і Хомченовського. Кілька разів Бойко довелося серйозно виручати. Динамо зрідка відповідало, а найнебезпечнішим моментом у гостей в другій половині зустрічі було потрапляння Циганкова в стійку зі штрафного. Не пощастило сьогодні Віктору в цьому плані ...

Зоря все ж вирвала нічию, коли футбольний шедевр створив німець Абу Ханна. Центрбек після подачі Кабаєва з кутового завдав чудовий удар через себе, тим самим зрівнявши рахунок. Чорно-білі пішли на штурм, але третій забити вже не зуміли. Спочатку Абу Ханна після чергового корнера пробив повз ціль, а потім Михайличенко після соло по флангу змусив Бойко вступити в гру своїм ударом з гострого кута. Але в підсумку - 2: 2. Нічийний результат більше влаштує Зорю, хоча підопічні Скрипника могли зачепитися і за перемогу. Динамо ж у другому матчі поспіль під керівництвом Михайличенка грає внічию. До речі, в таблиці луганчани займають третє місце, випереджаючи киян на три очки. Зоря - Динамо - 2: 2 (1: 2) Голи: Громов (42), Абу Ханна (82, Кабан) - Родрігес (18, де Пена), де Пена (36, Буяльський). Зоря: Шевченко - Тимчик, Абу Ханна, Чеберко, Михайличенко - Іванисеня - Кочергін, Юрченко (Арвеладзе, 90 + 1), Хомченовський - Громов (Кабан, 75), Будковський. Динамо: Бойко - Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко - Буяльський, Кадір - Циганков, Гармаш (Сидорчук, 46), де Пена (Караваєв, 73) - Родрігес. Попереджені: Михайличенко, Юрченко, Абу Ханна - Гармаш, Бурда, Циганков.

Українські клуби в основній сітці Ліги Європи: на кого рівнятися Динамо і Олександрії

На Ваш погляд, яке місце посяде збірна України у своїй відбірковій групі Євро-2020? Нагадаємо, що суперниками команди Андрія Шевченка стануть Португалія, Сербія, Литва і Люксембург.

• Друге (50%, голосів: 14 866)
  • Перше (36%, голосів: 10 771)
  • Третє (12%, голосів: 3 456)