Динамо йде на зимову перерву в статусі другої команди чемпіонату України

15.12.2019 14:59
У поєдинку 18-го туру національної першості київське Динамо на виїзді переграло чернігівську Десну

Суперники підійшли до матчу, маючи в активі по 33 очки і ділячи третє місце в таблиці. Зоря випереджала обох не один пункт, так що сьогодні в Чернігові вирішувалася доля другої сходинки за підсумками осінньої частини УПЛ. Десна підійшла до поєдинку в непоганому стані, здобувши дві хороші перемоги поспіль в чемпіонаті. Мінусом для Олександра Рябоконя була відсутність дискваліфікованого Артема Фаворова, також в заявці вже звично не було Богданова. Динамо ж в минулий уїк-енд погіршило своє становище поразкою від Зорі, А потім покинуло Лігу Європи, спіткнувшись на Лугано. Олексій Михайличенко після таких результатів не міг не вдатися до ротації. Відзначимо, що Кадар не грав через дискваліфікацію, також в Чернігів не приїхали Бесєдін та Родрігес. У першому таймі команди порівну володіли м'ячем, але гостріше все ж атакували гості. Хоча місцями і Десна притискала динамівців до їхніх воріт, особливо проявляв активність колишній киянин Калитвинцев. Однак на 25-й хвилині біло-сині відкрили рахунок: удар Вербича після передачі з флангу від Караваєва заблокували, а Циганков наспів на добивання. Під кінець тайму парочку шансів не використовував Вербич, головою небезпечно пробивав Сіль, а у Десни своїми ударами відповіли Калитвинцев і Філіппов. І все ж на перерву команди пішли за мінімальної перевазі гостей. Бущан виручав, а Вербич не забив пенальті Десна спробувала додати в атаці у другій половині зустрічі, але не все виходило у підопічних Рябоконя. Хороший шанс виник у господарів в середині тайму, коли Картушов потрапив в створ після стандарту, а Конопля з добивання зарядив вище воріт. Динамо миттєво відповіло, але Циганков не скористався помилкою оборони суперників, дозволивши Пасту врятувати свою команду. Пізніше Картушов вивів Філіппова на вільний простір, той обіграв Шабанова, але Бущан виручив Динамо. У кінцівці вийшов на заміну Хльобас був близький до голу, але голкіпер киян знову опинився на висоті. Біло-сині догравали зустріч відверто «по рахунку», але чернігівцям забити так і не вдалося. Більш того, в доданий час кияни могли збільшити свою перевагу, але який заробив пенальті Вербич з «точки» зарядив у поперечину. У підсумку Динамо трохи реабілітувалося перед уболівальниками, повернувши собі друге місце перед зимовою перервою. Десна йде четвертою, причому сьогодні її може дістати Олександрія, якщо на виїзді здолає Дніпро-1. Десна - Динамо - 0: 1 (0: 1) Гол: Циганков (25). На 90 + 4-й хвилині Вербич (Д) не реалізував пенальті. Десна: Паст - Д. Фаворов, Гітченко, Імереков, Мостовий - Огиря, Домбровський (Хльобас, 72) - Конопля, Картушов, Калитвинцев (Кузик, 87) - Філіппов (Дегтярьов, 80). Динамо: Бущан - Караваєв, Попов (Кендзьора, 59), Шабанов, Миколенко - Шепелев, Сидорчук - Циганков, Буяльський (Шапаренко, 81), Вербич - Сіль (де Пена, 67). Попереджені: Огиря, Калитвинцев, Конопля - Буяльський, Бущан.

Донецький Шахтар пішов на зимову перерву, зміцнивши свій гандикап в першості України