Динамо U-19 вже гарантувало собі єврокубкову весну

27.11.2019 18:08
Футболісти київського Динамо U-19 пробилися в раунд плей-офф Юнацької ліги УЄФА

Біло-сині стали переможцями дуелі з ПАОКом. Після домашніх 3: 0 українці зуміли домогтися влаштовує їх виїзної нічиєї. Греки забили два голи в першому таймі, але не зуміли розвинути свій успіх. У кінцівці зустрічі господарі залишилися в меншості, після чого Євген Ісаєнко та Микола Ярош зрівняли рахунок. Тепер динамівці виступлять в раунді плей-офф, матчі якого пройдуть в лютому 2020 року.

Юнацька ліга УЄФА. Шлях чемпіонів. 2-й раунд

ПАОК U-19 - Динамо U-19 - 2:2 (2: 0) Голи: Думціс (14, пенальті), Дзоліс (23) - Ісаєнко (90 + 3), Ярош (90 + 6). На 90 + 2-й хвилині вилучений РўР ° С ... Р ° С,РѕСЃ (Рџ). Динамо U-19: Нещерет, Скорко, Біловар, Забарний, Вівчаренко, Волошин (Бодня, 34), Белошевскій, Надольский (Ванат, 80), Цітаішвілі (Близниченко, 80), Ісаєнко, Шулянскій (Ярош, 90 + 4). Перший матч - 0:3.