Динамо зіграло внічию з румунами в першому матчі на австрійському зборі

04.07.2019 19:55
Київське Динамо провело перший контрольний поєдинок в рамках річного навчально-тренувального збору в Австрії

Ще в Україні біло-сині в спарингу поступилися Поліссю (1:2). У другому поєдинку під час літньої підготовки команда вже розійшлася миром з Ботошань, який фінішував на восьмому місці в чемпіонаті Румунії. Олександр Хацкевич вирішив випустити в стартовому складі новачків Карваева і Кадір. У першому таймі Динамо перевершувало опонента, хороші моменти були у Миколенко і того ж Караваєва, пробив у ворота Сидорчук. Однак перед самою 15-хвилинної паузою Ботошань забили після помилки Андрієвського у власному штрафному. У перерві у киян сталося дев'ять замін, і другий варіант складу добув нічийний результат. Спочатку поруч зі штангою пробив Цітаішвілі, а на 63-й хвилині Георгій навісив з флангу, а після скидки головою у виконанні Русина забив Вербич. У підсумку маємо бойові одиниці на табло. Ботошань - Динамо - 1: 1 (0: 1) Голи: Ашковскі (43) - Вербич (63). Динамо: Бущан (Бойко, 46), Миколенко (Шабанов, 46), Кадар (Алібеков, 46), Сидорчук (Шепелєв, 46), Кендзьора (Гармаш, 46), Кадір (Бурда, 46), Андрієвський (Сидорчук, 67), Шапаренко (Миколенко, 67), де Пена (Вербич, 46), Караваєв (Цітаішвілі, 46), Сіль (Русин, 46). Під час австрійського збору Динамо чекають ще чотири спаринги: 5 липня. 19. Динамо - Ваккер (Австрія) 8 липня. Динамо - Олімпіакос (Греція) 13 липня. 13. Динамо - Брентфорд (Англія) 14 липня. 14:30. Динамо - Швац (Австрія)

Віталій Миколенко: «Зараз не говоримо про завдання, а готуємося»

На Ваш погляд, яке місце посяде збірна України у своїй відбірковій групі Євро-2020? Нагадаємо, що суперниками команди Андрія Шевченка стануть Португалія, Сербія, Литва і Люксембург.

• Друге (50%, голосів: 14 866)
  • Перше (36%, голосів: 10 771)
  • Третє (12%, голосів: 3 456)