Динамо скоротило відрив від Шахтаря до восьми очок (відео)

14.04.2017 20:13
Денис Гармаш і компанія остаточно відчепили Зорю від зони Ліги чемпіонів
Динамо

Маючи 11-очковий дефіцит від Шахтаря і аналогічне перевагу щодо Зорі, динамівці з сусідами по таблиці вели, та поки і ведуть, можна сказати, гіпотетичну боротьбу за медалі. І тим не менше мотивації, судячи з останніх поєдинків, вони не втратили. Навіть навпаки! Вийшовши на матч в Запоріжжі вже в звичному для себе складі з використанням прийшла до двору тактичної схеми, біло-сині включили активність з самого початку. Втім, могли пропустити першими, якби Гордієнко встиг на добивання після удару Форстера. Підопічні Вернидуба намагалися гостро контратакувати протягом усього першого тайму (наприклад, Опанасенко із забійної позиції пробив вище воріт). Однак перевага гостей була очевидною. Втім, матеріалізувалося воно тільки одного разу - на 38-й хвилині. Після довгої передачі Пантич Гармаш, скориставшись помилкою гравців Зорі при виконанні штучного офсайду, вискочив фактично один на один з Левченко і з другого удару (перший встиг блокувати Гордієнко) вивів динамівців вперед. Відзначимо, що Гармаш забив шостий гол у поточному турнірі і восьмий - в нинішньому, найбільш урожайному для нього сезоні. Також відзначимо в першому таймі небезпечні удари у виконанні кандидатів в збірну України - Морозюка (зі штрафного струснув поперечину), Ярмоленко і двічі - Сидорчука (в другому випадку на 45 + 2-й хвилині влучив у штангу). Після перерви Зоря активізувалася (правда, без особливих моментів). А ось команда Реброва стала діяти з відтяжкою, за рахунком, намагаючись зловити суперника на гачок (в сумі за ударами - 15: 8). Втім, в результаті зачепила першої 45-хвилинки біло-синім вистачило для того, щоб ще більше відірватися від переслідувача і фактично відчепити його від зони Ліги чемпіонів (Шахтар - 63, Динамо - 55, Зоря - 41). Додамо, що в складі Зорі на поле вийшли два потенційні збірки. 90 хвилин на своїй лівій бровці відіграв Соболь, а ось Петряк, який замінив Любеновича на 30-й хвилині і був дуже активним в лінії атаки, після трьох зіткнень і пошкодження через чверть години змушений був повернутися на лавку.

Зоря - Динамо - 0:1

Динамо (3-4-2-1): Коваль - Пантич, Віда, Кадар - Морозюк, Сидорчук, Шепелев (Рибалка, 77), Антунеш - Ярмоленко, Гармаш (Корзун, 87) - Бесєдін (Яремчук, 85). Наступний матч чемпіонату України Динамо проведе в п'ятницю, 21 квітня. У 26-му турі кияни на НСК Олімпійський в 20.00 візьмуть лідера турніру - Шахтар. https://youtu.be/P-rBwpuVSUE?t=7