Динамо знову нічого не змогло вдіяти з голом Барселони

02.11.2021 23:54

У поєдинку четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів київське Динамо на своєму полі мінімально програло іспанській Барселоні

Фото fcdynamo.com

Два тижні тому біло-сині поступилися на Камп Ноу з рахунком 0:1. Тому до «відповіді» вони підійшли на останньому місці у групі та з одним очком в активі. Щоправда, ситуація у Барселони також була плачевна, тож займати мотивації обом командам не доводилося.

Мірча Луческу випустив очікуваний склад, у якому травмованого Миколенко замінив Караваєв. Минулого тижня Динамо двічі обіграло Маріуполь і десь Містер дав відпочити лідерам команди.

У свою чергу, іспанські справи Барселони нині погані. Після незадовільних результатів був звільнений Рональд Куман, тож сьогодні діями блаугранас керував Серхі Бархуан. Через різні проблеми зі здоров'ям до Києва не прибули Педрі, Брейтуейт, Роберто, Піке та Агуеро.

Краще ніж на Кам Ноу

На початку поєдинку каталонці володіли м'ячем, але Динамо стримувало суперника. Ближче до середини першого тайму господарі наважилися і провели кілька динамічних атак. В одній із таких Циганков викотив під удар Шапаренка, але той не зміг завершити. Пізніше де Пена бахнув з підбору, але тер Стеген упорався. На 28-й хвилині партнери вивели на ударну позицію Шапаренко - хавбек послав м'яч поруч із ближньою штангою.

Потім ініціативою оволоділа Барса. На 32-й хвилині після подачі Альби зі стандарту Лангле головою пробив у штангу, щоправда, арбітри зафіксували «поза грою». Пізніше Гонсалес після флангової подачі подався у ворота, але м'яч прилетів до Депая. Наприкінці тайму каталонці провели хорошу контратаку, але Бущан зумів перервати простріл Фаті.

Знову все вирішив один гол

Початок другого тайму комнади провели на рівні. У Барселони небезпечно пробив Лангле після помилки Бущана на виході. Динамо відповіло ударом Караваєва з підбору, який пролетів поряд із «дев'яткою».

Далі біло-сині притиснулися до своїх воріт, що стало фатальним. Спочатку арбітр призначив пенальті за нібито фол Кендзери на Фаті, але після перегляду повтору скасував своє рішення. Однак на 70-й хвилині той же Фаті відкрив рахунок — Мінгеса прострілив, м'яч зрикошетив від Шапаренка, а Ансу розстріляв ворота Бущана.

Потім каталонці знизили темп, а Динамо спробувало відігратися. З ударами Сидорчука та Буяльського впорався тер Стеген, він же зробив шикарний сейв після пострілу Циганкова з кута штрафного майданчика. Наприкінці Забарний після подачі кутового виграв позицію, але не зумів акцентовано пробити.

У результаті Динамо знову програло Барселоні з мінімальним рахунком та практично втратило шанси на вихід у плей-офф. Схоже, попереду на киян чекає боротьба за Лігу Європи.