Динамо з трьома голами обіграло в Кубку Агробізнес

21.04.2021 17:57

Підопічні Мірчі Луческу впевнено вийшли у фінал турніру

Київське Динамо в півфіналі змагалося з командою-сенсацією цьогорічного розіграшу Кубка України. Агробізнес, боряться за путівку в УПЛ, раніше вже вибив з турніру двох представників еліти - спочатку Ворсклу, потім донецький Шахтар.

Правда, після зими справи у команди Олександра Чижевського йдуть не так добре: Агробізнес в Першій лізі не перемагав уже більше місяця, з 19 березня і матчу проти Кристалу. З тих пір команда Чижевського програла вдома Металісту 1925 і чотири рази зіграла внічию, впавши в турнірній таблиці першості на четверте місце.

Агробізнес через травму на гру з Динамо недорахувався форварда Сергія Петрова, а також ще чотирьох футболістів, які змушені пропустити матч через перебір жовтих карток.

У Динамо зараз, навпаки, все добре. Команда Мірчі Луческу до кубкової гри готувалася в піднесеному настрої, після того як біло-блакитні виграли у Шахтаря, завдяки чому тепер кияни помітно наблизилися до чемпіонського титулу УПЛ.

Динамо вирушило до Тернополя, де 13 травня відбудеться також фінал Кубка, без Кендзьора і Де Піни, зате в складі був Віктор Циганков, який набирає форму після травми.

Рахунок в матчі був відкритий в кінці першого тайму. Ледньов отримав пас від Родрігеса і пробив точно в нижній правий кут.

На 67-й хвилині дальній удар від Бесєдіна з лівого флангу влучив у ближній кут - воротар Агробізнесу не зміг врятувати свою команду від другого м'яча.

До фінального свистка гравцям Динамо вдалося забити ще один м'яч. Простріл Караваєва з правого флангу в відтягнення був завершений ударом Буяльського в протихід голкіперу - 3: 0.

Таким чином, Динамо вийшло до фіналу Кубка України, де зіграє з переможцем пари Олександрія - Зоря.