Динамо з двома вилученнями і мінімальним рахунком обіграло на виїзді Львів

28.04.2019 20:06
Львів програв київському Динамо 0: 1 в 26-му турі чемпіонату України.

Всі попередні дуелі цих клубів завершувалися з однаковим рахунком 1: 0. Тричі раділо Динамо, в тому числі і в обох виїзних зустрічах. Львів же сенсаційно переміг в гостьовому матчі в першій частині поточного сезону. Кияни відстали від Шахтаря, який переміг Маріуполь, на 10 очок, тому зобов'язані були продовжувати свою переможну серію на виїзді до 6-т турів. Львів, до речі, не вигравав вдома вже 6 матчів УПЛ поспіль. Втім господарі не залишають надій на 5-е місце і вихід в ЛЄ, відстаючи від Маріуполя на 3 очка. Матч для киян почався важко. Уже в дебюті Бурда тільки ціною видалення зупинив прохід Педро. Але динамівці в складний для себе момент забили гол :. Шепелев перехопив і втратив м'яч, Циганков підхопив і віддав гольовий пас. Буяльський майстерно перекинув воротаря. Після перерви захисник Шабанов замінив єдиного форварда киян Русина, і гра гостей в атаці стала виглядати набагато цікавіше. Команда Хацкевича намагалася прориватися за допомогою гострих розрізних передач, і хвилин 10 це ставало справжнім випробуванням для львів'ян.    Львів не здавайся. На 70-й Де Піна вже побіг святкувати дебютний гол за Динамо, однак забрався в відвертий офсайд. На 76-й трапився скандальний епізод. Кендзера і Педро завелися на рівному місці. Бразилець спровокував, поляк буцнув опонента головою, а суддя вирішив дати червону динамівцю. Найскладніші три очки Динамо у Львові!

Львів - Динамо - 0: 1

гол: Буяльський (24) Львів: Сарнавський, Вісенте, Адамюк, Борзенко, Воронін Сабіно, Мартан (Кадина, 46), Альваро (Шина, 69), Липі, Педро (Пернамбуко, 77), Бруно. Динамо: Бущан, Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко, Андрієвський, Буяльський (Сідклей, 89), Де Піна, Шепелев, Циганков, Русин (Шабанов, 46). видалення: Бурда (19), Кендзьора (76). Зоря наблизилася до третього місця, обігравши на виїзді Олександрію

Хто, на Ваш погляд, стане чемпіоном України-2018/2019?

• Шахтар (69%, голосів: 5 815)
  • Динамо (26%, голосів: 2 166)